سه شنبه 4 مهر 1396   
 
اخبار و تازه ها
12:02:37 1396/06/30
جلسه طرح پوشش وقایع حیاتی با محوریت اهمیت دقت در صدور گواهی ولادت در مورخ 22/6/96 از ساعت 10 الی 13 با حضور مسئولین ارشد بیمارستان و ثبت احوال استان تشکیل گردید. در این جلسه زمان ریاست ثبت احوال منطقه سه ضمن تشکر از همسوئی و تعامل فی مابین مسئولین بیمارستان بالاخص جناب دکتر کلالی ریاست محترم بیمارستان و جناب دکتر ظریف مدیریت بیمارستان به اهمیت نظارت بیشتر در هنگام صدور گواهی ولادت پرداخت و اعلام نمود: افراد بیگانه ...
14:32:24 1396/06/04
در مورخ 4/6/1396 زمان رئیس ثبت احوال منطقه سه به مناسبت شروع هفته دولت و بزرگداشت روز کارمند ضمن ملاقات با همکاران زحمتکش و خدوم ثبت احوال ( مستقر در بیمارستانها ) با مسئولین محترم بیمارستان ام البنین س و هاشمی نژاد ملاقات نمود . زمان ضمن تبریک هفته دولت از تعامل دوجانبه فی مابین ثبت احوال منطقه سه و مسئولین محترم بیمارستانها تشکر و قدردانی کرد.
روز قدس
11:06:48 1396/04/09
همکاران ثبت احوال منطقه سه مشهد مقدس نیز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و مقارن با روز قدس همگام با دیگر مردم انقلابی و لایتمدار با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن تجدید بیعت با آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مردم مظلوم فلسطین انزجار خود را از جنایتکاران شرق و غرب به نمایش گذاشتند
بازدید
1396/04/04
در مورخ 4/3/1396 زمان رئیس ثبت احوال منطقه سه از بیمارستان شهید هاشمی نژاد بازدید به عمل آورد . زمان ضمن تشکر از استقبال گرم ریاست محترم بیمارستان هاشمی نژاد  جناب آقای دکتر موسوی از همکاری صمیمانه بیمارستان و مسئولین مربوط کمال تشکر را به جا آورد همچنین زمان خواستار تعامل هر چه بیشتر بیمارستان به جهت اجرای هر چه بهتر طرح پوشش وقایع حیاتی و در نهایت رضایت مندی مراجعین محترم با همکاران ثبت احوال گردید.
حضور ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال منطقه سه در آتشنشانی موسوی قوچانی
1395/11/05
در پی فروریختن ساختمان پلاسکوی تهران و به شهادت رسیدن و مفقودالاثر شدن شماری از آتشنشانان قهرمان ، زمان رئیس ثبت احوال منطقه سه مشهد مقدس به همراه آقای داودی و آقای قلی زاده ، معاون و ذیحساب اداره ، در ساختمان آتشنشانی مرکزی واقع در بلوار موسوی قوچانی حضور یافته و از نزدیک به محضر جناب اقای جعفری مدیر عامل محترم سازمان آتشنشانی و همکاران محترمشان ، با اهداء دسته گل ، ادای احترام نمود در این ملاقات زمان ضمن ابلاغ پیام تسلیت و همدردی مدیر کل محترم ثبت احوال خراسان رضوی و همه همکاران این مجموعه ، آروزی آرامش و صبر برای خانواده شهدا نموده و گفت : در آتشنشان ، ایمان و عشق به منصه ظهور رسیده که می تواند این گونه خود را در آتش انداخته تا جان دیگران را نجات بخشد
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت به مناسبت هفته ثبت احوال
1395/10/07
در مورخ 7/10/95 معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی از منطقه سه مشهد مقدس بازدید نمودند .همزمان با هفته ثبت احوال و بزرگداشت سوم دیماه نماد پاسداری از مرزهای هویتی ، معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی و هیئت همراه از ثبت احوال مطقه سه بازدید نمودند.جناب اقای مرتضایی معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی ضمن دیدار با پرسنل منطقه و تبریک هفته ثبت احوال از تلاشهای پرسنل منطقه تقدیر و تشکر به عمل آورد. 
بازدید جناب آقای نیری مدیر کل محترم ثبت احوال خراسان در هفته ثبت احوالَ
1395/10/07
در مورخ 6/10/1395 جناب آقای نیری مدیر کل محترم ثبت احوال خراسان رضوی و جناب آقای یارمحمدی ریاست محترم حراست استان از ثبت احوال منطقه سه مشهد مقدس بازدید نمودند.در این بازدید که به منظور هفته ثبت احوال و دیدار با پرسنل منطقه سه صورت پذیرفت مدیر کل محترم ضمن تبریک هفته ثبت احوال و ارسال پیام معاون محترم وزیر کشور و ریاست سازمان به پرسنل محترم منطقه از زحمات و تلاشهای همکاران تشکر و قدردانی نمودند. 
روز سوم دیماه
1395/09/30
اولین جلسه کمیته عفاف و حجاب استان با موضوع شیوه های اجرائی نمودن راهکارهای مربوط به این مقوله در سالن اجتمعات ثبت احوال خراسان رضوی و به همت پایگاه بسیج خواهران برگزار شد . در این جلسه مدیر کل ثبت احوال اسنان ضمن با اهمیت برشمردن عفاف و حجاب بعنوان شعائر دینی و مهمترین عامل در حفظ صیانت از جایگاه زنان و مردان مسلمان اظهار کرد: هر یک از ما موظفیم تا بعنوان یک تکلیف دینی در حوزه اختیارات و وظایف خود در بحث حجاب و عفاف نسبت به رعایت شئونات اسلامی و در مواجه با هنجارشکنان بعنوان آمران به معروف و نهی از منکر اقدام نمائیم تا بتوانیم ضمن کاهش آسیب های ناشی از عدم رعایت عفاف و حجاب در نهادینه شدن این امر الهی اهتمام ورزیم . نیری همچنین بر لزوم برگزاری کلاسهای توجیهی و آموزشی در این خصوص برای همکاران تاکید کرد و افزود: امر به معروف و نهی از منکر در مقوله عفاف و حجاب بعنوان یک فعل تخصصی نیازمند آموزش می باشد تا همکاران در حین انجام وظیفه اداری و اجتماعی خود توانند با کمترین هزینه و آسیب نسبت به تذکر و ترویج این سنت حسنه مبادرت نمایند . در ادامه این جلسه هر یک از اعضاء حاضر در جلسه راهکارها و توضیه های خود را در جهت بهت انجام شدن این فریضه الهی بیان و دبیر جلسه نیز نقطه نظرات ایشان را جهت بررسی و اجرا ثبت کرد.
 
مدیریت محتوا
 
آمار مراجعات
  مهمان :   1
  عضو :   0

آمار این صفحه
  امروز :   2
  دیروز :   2
  کل مراجعات :   2164