ورود به سامانه
 
آمار مراجعات
  مهمان :   2
  عضو :   0

آمار این صفحه
  امروز :   3
  دیروز :   16
  کل مراجعات :   40979
 
فضیلت

بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.


 
اخبار و تازه ها
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور منصوب شد
طی حکمی از سوی معاون وزیر کشور و رییس سازمان ثبت احوال، ناصر صامعی به عنوان معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی منصوب شد.
               1395/07/18
پیام تسلیت
پیام تسلیت
دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل در پیامی درگذشت ابوی گرامی جناب آقای طریقت معاون محترم برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع را تسلیت گفت.
               1395/05/31
صدور 7.5 میلیون کارت هوشمند ملی
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه در حال حاضر 7 میلیون 500 هزار کارت هوشمند ملی صادر شده است گفت: در نظر است این رقم تا پایان سال 95 به 20میلیون برسد
به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، محمد ابراهیم طریقت سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور در اولین نشست خبری خود در سال 95 به ارائه گزارشی در خصوص صدور کارت هوشمند ملی و همچنین آمار وقایع حیاتی کشور در سال 94 پرداخت
               1395/02/20-00:00:00
جلسه ستاد انتخابات کشور با حضور وزیر کشور برگزار شد
دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به منظور شرکت در جلسه ستاد انتخابات کشور و بازدید از پایگاه اطلاعات جمعیت کشور در این سازمان حضور یافت.
 

به گزارش اداره کل روابط عمومی وهمکاریهای بین الملل ، وزیر کشور که از دقائق آغازین روز کاری در سازمان ثبت احوال حاضر شد ، بازدید از این سازمان را با حضور در جمع مسوولین سازمان آغاز کرد .

        15:52:09       1394/05/28
[همه اخبار]     
 
کاریکلماتور

(مهربان باش. سخت کار کن. فروتن بمان. اغلب لبخند بزن. وفادار بمان. صداقت را حفظ کن.هر زمان امکانش بود به مسافرت برو. هیچ وقت آموختن را متوقف نکن. همیشه قدردان باش.)- - - - - - - ( زندگی نوای سازی است که گاهی غمگین و گاهی شاد نواخته می شود)- - - - - - - ( شاید انتهای هر حرف ، ابتدای عمل باشد)

 
مناسبت
 
پيام سلامتي
 
بهداشت روان

آیا می‌دانستید 30 دقیقه ورزش برای 5بار در هفته می‌تواند خطر ابتلا به سکته‌های مغزی و قلبی، گرفتگی عروق و ابتلا به ناراحتی‌های مفصلی را به‌طور چشمگیری کاهش دهد؟

 
 
اب و هوای جهان
ايران:
 جهان:
'>' is an unexpected token. The expected token is '='. Line 49, position 125.
 
پیوند