چهارشنبه 25 مهر 1397   
 

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی ---------------- « اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیار با اهمیت است - مقام معظم رهبری ---------------- ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ---------------- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

اخبار و تازه ها
حضور سرزده معاونت محترم انفورماتیک اداره کل
13:12:28 1397/06/27
در تاریخ 26/6/97 جناب آقای مهندس افسری معاونت محترم حوزه انفورماتیک اداره کل ثبت احوال مازندران به همراه کارشناس این حوزه به سورت سرزده در اداره ثبت احوال چمستان حاضر شده و ضمن دیدار با آقای علی جعفریان ، رئیس اداره ثبت احوال چمستان ، از بخش های مختلف اداره ثبت احوال چمستان بازدید بعمل آمردند.
بازدید کارشناسان اداره کل از اداره ثبت احوال چمستان
13:01:00 1397/06/27
در تاریخ 25/6/1397 کارشناسان حوزه امور هویتی اداره کل ثبت احوال مازندران ، آقایان برهانی و تیموری به همراه خانم ها آرسته و جعفری با حضور در اداره ثبت احوال چمستان ضمن دیدار و گفتگو با آقای علی جعفریان ، رئیس اداره ثبت احوال چمستان از بخش های مختلف اداره ثبت احوال چمستان یازدید و عملکرد اداره ثبت احوال چمستان در شش ماهه اول سال 1397 را مورد ارزیابی قرار دادند. در پایان بازدید از کارشناسان اداره کل با صرف آش محلی پذیرایی بعمل آمد.
گرامیداشت هفته دولت
08:53:21 1397/06/10
در تاریخ 8 شهریور و به مناسبت هفته دولت با برگزاری مراسمی با حضور فرماندار محترم شهرستان نور ، رؤسا و کارکنان ادارات شهرهای نور و چمستان تشکیل شد. از کارکنان نمونه ادارات نور و چمستان تقدیر شد. در ابتدای این مراسم جناب آقای دکتر شادمان ، فرماندار محترم شهرستان نور ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت سالروز شهادت رجائی و باهنر ، اقدامات انجام شده در هفته دولت را برشمرد و با اشاره به برخی مشکلات و موانع از روسای ادارت خواست تا در رفع این مشکلات بیش ار پیش تلاش نمایند. در پایان این مراسم با اهدای لوح از کارمندان نمونه ادارات تقدیر بعمل آمد. آقای اصغر اسدپور کارشناس اداره ثبت احوال چمستان نیز به عنوان کارمند نمونه اداره ثبت احوال چمستان معرفی و با اهدای لوح تقدیر شد.
دیدار با بخشدار جدید چمستان
08:27:51 1397/06/10
در تاریخ سوم شهریور ماه و به مناسبت هفته دولت با بخشدار جدید چمستان دیدار و گفتگو شد. در این دیدار که با حضور بخشی از رؤسای ادارت چمستان ؛از جمله جناب آقای علی جعفریان همراه بود باجناب آقای هزار جریبی ، بخشدار جدید چمستان دیدار و گفتگو شد و ضمن تشکر از زحمات جناب آقای مهندس ذوالفقاری ، بخشدار قبلی چمستان برای آقای مهندس هزارجریبی بخشدار جدید چمستان آرزوی توفیق شد.
رهپیمائی باشکوه روز قدس در چمستان در سال 1397
08:28:17 1397/03/21
در تاریخ 18 خرداد ماه 1397 و مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، مردم ولایتمدار و شهید پرور چمستان ، همگام و همراه با مسلمانان جهان با حضور پرشور خود در راهپیمائی روز قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین حماسه آفریدند و با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری عهدی دوباره بستند. ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان نیز همگام با مردم چمستان در این راهپیمائی شرکت داشتند.
حضور مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال مازندران در چمستان
08:46:38 1397/01/22
مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال مازندران روز یک شنبه 20/1/97 با حضور در اداره ثبت احوال چمستان از بخش های مختلف اداره ثبت احوال چمستان بازدید بعمل آوردند. در این بازدید که معاونین و کارشناسان اداره کل ثبت احوال مازندران نیز حضور داشتند فعالیتهای اداره ثبت احوال چمستان در 6 ماهه دوم سال 1396 مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و در پایان جلسه ای در اتاق رئیس اداره ثبت احوال چمستان برگزار گردید . در ابتدای این جلسه آقای علی جعفریان ، ریاست اداره ثبت احوال چمستان ضمن تشریح فعالیتهای اداره ثبت احوال چمستان ، گزارش کاملی از فعالیتهای این اداره در سال 96 ارائه دادند . در ادامه هر یک از معاونین و کارشناسان حاضر در جلسه ارزیابی خود از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان را ارائه دادند و در پایان جلسه جناب آقای مهندس رجبی مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال مازندران ضمن تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان از نحوه خدمات دهی این اداره به مردم شریف چمستان ابراز خرسندی نموده و عملکرد این اداره را مثبت ارزیابی نمودند و با تشکر از مجموعه ثبت احوال چمستان ، راهکارها و دستوراتی در خصوص ارائه مطلوب تر برخی امور را متذکر شدند.
حضور بخشدار محترم چمستان در اداره ثبت احوال چمستان
13:37:09 1397/01/07
جناب آقای مهندس ذوالفقاری ، بخشدار محترم چمسان در روز سه شنبه مورخ 7/1/97 با حضور در اداره ثبت احوال چمستان ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره ثبت احوال چمستان با رئیس اداره ثبت احوال دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار بخشدار محترم چمستان ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه ثبت احوال به جهت ارائه خدامات مطلوب به ارباب رجوع ، فرا رسیدن سال نو را به ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان تبریک گفتند. در ادامه جناب آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار و مجوعه همکارانشان و تبریک سال نو ، گزارشی مختصر از فعالیت اداره ثبت احوال چمستان در سال 96 را ارائه نمود.
برگزاری آخرین جلسه سال 1396
13:20:43 1397/01/07
در پایان وقت اداری مورخ 28/12/1396 آخرین جلسه کاری اداره ثبت احوال چمستان با حضور ریاست و کارمندان اداره ثبت احوال چمستان در اتاق رئیس اداره ثبت احوال چمستان برگزار گردید. در این جلسه آقای جعفریان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و تقدیر و تشکر از فعالیت کارمندان اداره ثبت احوال چمستان در سال 96 در خصوص اهم فعالیت اداره ثبت احوال در سال 97 توضیحاتی را ارائه نمود و در پایان با اهداء هدایایی از کارمندان اداره ثبت احوال چمستان تقدیر و تشکر نمود.
 
خدمات ثبت احوال