دوشنبه 30 اردیبهشت 1398   
 

سال 1398 سال " رونق تولید " ---------------- « اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیار با اهمیت است - مقام معظم رهبری ---------------- ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ---------------- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

اخبار و تازه ها
جلسه شورای هماهنگی بخش چمستان
09:25:47 1397/10/24
جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی بخش چمستان ، ساعت 11 صبح مورخ 1397/10/20 در محل بخشداری چمستان برگزار گردید. در ابتدای جلسه جناب آقای حسین هزارجریبی ، بخشدار محترم بخش چمستان و رئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی بخش چمستان ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه ، از ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان به جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه تقدیر و تشکر نموده و با بیان اهمیت آمار های ارائه شده از سوی سازمان ثبت احوال کشور در برنامه ریزی ها ، از همه ی ادارت بخش چمستان خواست تا در ثبت به موقع وقایع حیاتی با اداره ثبت احوال چمستان همکاری کامل داشته باشند. در ادامه جلسه جناب آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان و دبیر جلسه ، ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار محترم بخش چمستان به جهت برگزاری جلسه ، تاریخچه ی مختصری از شکل گیری سازمان ثبت احوال کشور را بیان نموده و با بر شمردن اهداف و فعالیتهای ساز مان ثبت احوال کشور ، گزارش مختصری از فعالیت اداره ثبت احوال چمستان در 9 ماهه اول سال 1397 را ارائه نموده و سپس به مقایسه ولادت ، فوت ، ازدواج و طلاق ثبت شده در 9 ماهه اول سال 1397 با مدت مشابه در سال قبل پرداخته و از همه ی ادارات خواست تا نهایت همکاری با اداره ثبت احوال چمستان را لحاظ نمایند. در ادامه جلسه هر یک از حاضرین در جلسه در خصوص چگونگی همکاری فی مابین اداره خود و اداره ثبت احوال چمستان مسائلی را مطرح نمودند و در پایان ضمن جمع بندی موضاعت مطرح شده با تصویب چند مصوبه ، جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی بخش چمستان در ساعت 13:00 خاتمه یافت.
حضور در گلزار شهدای چمستان به مناسبت هفته ثبت احوال
12:02:32 1397/10/08
در روز پنجشنبه مورخ 6/10/1397 به مناسبت هفته ثبت احوال ، جناب آقای علی جعفریان ریاست محترم اداره ثبت احوال چمستان با حضور در گلزار شهدای چمستان با اهدای گل و نثار فاتحه با آرمان های امام راحل و شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید پیمان نمودند.
دیدار یا مدیر محترم دفتر نماینده محترم مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی
11:49:27 1397/10/08
در تاریخ 6/10/97 و به مناسبت هفته ثبت احوال ، جناب اقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان با جناب آقای شکروی مدیر محترم دفتر نماینده محترم مردم نور و محمود اباد در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو نمودند. در ابتدای این جلسه جناب آقای جعفریان ضمن تشریح فعالیت سازمان ثبت احوال ، گزارش از فعالیت اداره ثبت احوال در سالجاری را ارائه و با بیان اهمیت فعالیتهای سازمان ثبت احوال در برنامه ریزی های کشور ، به برخی موضاعات مرتبط با ثبت احوال اشاره و درخصوص ساخت ساختمان اداره ثبت احوال چمستان مطالبی را بیان نمودند. در ادامه جناب آقای شکروی ضمن تبریک هفته ثبت احوال به مجموعه کارکنان ثبت احوال ، با تقدیر و تشکر از کارکنان اداره ثبت احوال چمستان ، از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان ابراز رضایت نموده و در خصوص ساخت ساختمان اداره ثبت احوال در چمستان قول پیگیری دادند.
دیدار و گفتگو با بخشدار چمستان به مناسبت هفته ثبت احوال
11:31:09 1397/10/08
در تاریخ 5/10/1397 و به مناسبت هفته ثبت احوال ، جناب آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان با جناب آقای هزارجریبی بخشدار محترم چمستان دیدار و گفتگو نمودند. در ابتدای این گفتگو رئیس اداره ثبت احوال چمستان ضمن بیان اهمیت فعالیت ثبت احوال در برنامه ریزی های خرد و کلان کشور گزارشی از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان در سالجاری را ارائه و در ادامه فعالیتهای در دست اجرای سازمان ثبت احوال را تشریح نمودند و در خصوص ساخت ساختمان اداره ثبت احوال چمستان نیز مطالبی را ارائه نمودند. در ادامه بخشدار محترم چمستان ضن تبریک هفته ثبت احوال و تقدیر و تشکر از اداره ثبت احوال چمستان به جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف منطقه ، مطالبی را در خصوص چگونگی رایزنی های لازم در جهت ساختمان اداره ثبت احوال چمستان را بیان نمودند.
دیدار با دادستان محترم چمستان در هفته ثبت احوال
11:16:09 1397/10/08
در تاریخ 4/10/1397 آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان با جناب آقای زارع دادستان محترم چستان دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار رئیس اداره ثبت احوال چمستان ضمن بیان مختصری از تاریخچه ثبت احوال ،به تشریح اهم فعالیتهای سازمان ثبت احوال در سال جاری پرداخته و گزارش از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان در 9 ماهه ابتدایی سال 97 را ارائه نمودند. در پایان دادستان محترم چمستان ضمن تبریک هفته ثبت احوال مطالبی در خصوص برخی موضاعات پیرامون ثبت احوال را بیان نمودند.
به مناسبت هفته ثبت احوال دیدار با ریاست محترم دادگستری چمستان
10:52:25 1397/10/08
به مناسبت هفه ثبت احوال در تاریخ 4/10/97 جناب آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان با جناب آقای اصغری ریاست محترم دادگستری چمستان دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار ریاست محترم اداره ثبت احوال چمستان ضمن بیان اهداف و فعالیت های سازمان ثبت احوال ، گزارشی از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان در سالجاری ارائه و ضمن بیان اهمیت اسناد سجلی و جلوگیری از تزلزل آنها در خصوص پرونده های قضایی مربوط به ثبت احوال نکاتی را بیان نمودند. در ادامه ریاست محترم دادگستری چمستان ضمن تبریک هفته ثبت احوال و تشکر از فعالیتهای سازمان ثبت احوال در خصوص پرونده های قضایی مرتبط با ثبت احوال مطالبی را بیان نمودند.
دایدار با رئیس اداره آموزش و پرورش چمستان به مناسبت هفته ثبت احوال
10:28:32 1397/10/08
جناب آقای علی جعفریان ریاست اداره ثبت احوال چمستان در تاریخ سوم دی ماه روز ثبت احوال و به مناسبت آغاز هفته ثبت احوال با جناب آقای حسینی ریاست محترم اداره آموزش و پرورش چمستان دیدار و گفتگو نمودند. در ابتدا ریس اداره ثبت احوال چمستان ضمن تشریح برنامه و ها و اهداف سازمان ثبت احوال و ارائه عملکرد این اداره ، در خصوص اهمیت دریافت کارت هوشمند ملی مطالبی را بیان و در خصوص چگونکی همکاری اداره ثبت احوال چمستان با اداره آموزش و پرورش در جهت ثبت نام کارت هوشمند ملی و تعویض شناسنامه مطالبی را بیان نمودند. در پایان رئیس محترم اداره آموزش و پرورش چمستان ضمن تبریک هفته ثبت احوال و تشکر از ریاست و مجموعه کارکنان اداره ثبت احوال چمستان در خصوص چگونگی اطلاع رسانی به دانش آموزان و والدین آنها در باب اهمیت دریافت کارت هوشمندملی با رئیس اداره ثبت احوال چمستان به تبادل نظر پرداختند.
دیار با شهردار محترم چمستان به مناسبت هفته ثبت احوال
10:05:53 1397/10/08
در تاریخ سوم دی ماه ، روز ثبت احوال و به مناسبت هفته ثبت احوال ، جناب آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان با جناب آقای مهندس چمن آرا ، شهردار چمستان دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار آقای علی جعفریان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان در 9 ماهه سالجاری ، در خصوص برنامه های در دست اجرای سازمان ثبت احوال مطالبی را بیان و در خصوص چگونگی تعامل این دو دستگاه در جهت ارائه خدمات مطلوب تر به مردم شریف منطقه توضیحاتی را بیان نمودند. در ادامه جناب آقای مهندس چمن آرا ، ضمن تقدیرو تشکر از مجموعه کارکنان اداره ثبت احوال ، سوم دی ماه روز ثت احوال را به کارکنان اداره ثبت احوال تبریک گفته و در خصوص برخی موضاعات و مشکلات با رئیس اداره ثبت احوال چمستان به بحث و گفتگو پرداختند.
 
خدمات ثبت احوال