چهارشنبه 30 خرداد 1397   
 

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی ---------------- « اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیار با اهمیت است - مقام معظم رهبری ---------------- ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ---------------- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

اخبار و تازه ها
رهپیمائی باشکوه روز قدس در چمستان در سال 1397
08:28:17 1397/03/21
در تاریخ 18 خرداد ماه 1397 و مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، مردم ولایتمدار و شهید پرور چمستان ، همگام و همراه با مسلمانان جهان با حضور پرشور خود در راهپیمائی روز قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین حماسه آفریدند و با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری عهدی دوباره بستند. ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان نیز همگام با مردم چمستان در این راهپیمائی شرکت داشتند.
حضور مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال مازندران در چمستان
08:46:38 1397/01/22
مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال مازندران روز یک شنبه 20/1/97 با حضور در اداره ثبت احوال چمستان از بخش های مختلف اداره ثبت احوال چمستان بازدید بعمل آوردند. در این بازدید که معاونین و کارشناسان اداره کل ثبت احوال مازندران نیز حضور داشتند فعالیتهای اداره ثبت احوال چمستان در 6 ماهه دوم سال 1396 مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و در پایان جلسه ای در اتاق رئیس اداره ثبت احوال چمستان برگزار گردید . در ابتدای این جلسه آقای علی جعفریان ، ریاست اداره ثبت احوال چمستان ضمن تشریح فعالیتهای اداره ثبت احوال چمستان ، گزارش کاملی از فعالیتهای این اداره در سال 96 ارائه دادند . در ادامه هر یک از معاونین و کارشناسان حاضر در جلسه ارزیابی خود از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان را ارائه دادند و در پایان جلسه جناب آقای مهندس رجبی مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال مازندران ضمن تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان از نحوه خدمات دهی این اداره به مردم شریف چمستان ابراز خرسندی نموده و عملکرد این اداره را مثبت ارزیابی نمودند و با تشکر از مجموعه ثبت احوال چمستان ، راهکارها و دستوراتی در خصوص ارائه مطلوب تر برخی امور را متذکر شدند.
حضور بخشدار محترم چمستان در اداره ثبت احوال چمستان
13:37:09 1397/01/07
جناب آقای مهندس ذوالفقاری ، بخشدار محترم چمسان در روز سه شنبه مورخ 7/1/97 با حضور در اداره ثبت احوال چمستان ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره ثبت احوال چمستان با رئیس اداره ثبت احوال دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار بخشدار محترم چمستان ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه ثبت احوال به جهت ارائه خدامات مطلوب به ارباب رجوع ، فرا رسیدن سال نو را به ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان تبریک گفتند. در ادامه جناب آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار و مجوعه همکارانشان و تبریک سال نو ، گزارشی مختصر از فعالیت اداره ثبت احوال چمستان در سال 96 را ارائه نمود.
برگزاری آخرین جلسه سال 1396
13:20:43 1397/01/07
در پایان وقت اداری مورخ 28/12/1396 آخرین جلسه کاری اداره ثبت احوال چمستان با حضور ریاست و کارمندان اداره ثبت احوال چمستان در اتاق رئیس اداره ثبت احوال چمستان برگزار گردید. در این جلسه آقای جعفریان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و تقدیر و تشکر از فعالیت کارمندان اداره ثبت احوال چمستان در سال 96 در خصوص اهم فعالیت اداره ثبت احوال در سال 97 توضیحاتی را ارائه نمود و در پایان با اهداء هدایایی از کارمندان اداره ثبت احوال چمستان تقدیر و تشکر نمود.
تقدیر از کارکنان اداره ثبت احوال چمستان
11:52:44 1396/10/07
به مناسبت هفته ثبت احوال ، جناب آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان با برگزاری جلسه ای داخلی با کارکنان اداره ثبت احوال چمستان ضمن تشریح چگونگی ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف منطقه چمستان ، با اهدای هدایایی از کارکنان اداره ثبت احوال چمستان تقدیر و تشکر نمودند.
حضور روسای ادارات پست شهرستان نور و چمستان در اداره ثبت احوال چمستان
11:45:24 1396/10/07
جناب آقای صادقی رئیس محترم اداره پست شهرستان نور و جناب آقای مقصودی رئیس محترم اداره پست چمستان با حضور در اداره ثبت احوال چمستان با رئیس اداره ثبت احوال چمستان دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار جناب آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان در خصوص چگونگی ثبت نام و اخذ درخواست کارت هوشمند ملی توضیحاتی را ارائه نمودند. روسای اداره پست نور و چمستان نیز ضمن تبریک هفته ثبت احوال در خصوص چگونگی ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه مطالبی را بیان نمودند.
دیدار با بخشدار محترم چمستان
11:23:48 1396/10/07
جناب آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان به مناسبت هفته ثبت احوال با حضور در بخشداری چمستان با جناب آقای ذوالفقاری بخشدار محترم چمستان دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار رئیس اداره ثبت احوال چمستان ضمن ارائه عملکرد اداره ثبت احوال چمستان در 9 ماهه اول سالجاری در خصوص چگونگی همکاری دهیاران با اداره ثبت احوال چمستان در ثبت به موقع وقایع حیاتی و همچنین ثبت نام کارت هوشمند ملی توضیحاتی را بیان نمودند. بخشدار محترم چمستان نیز ضمن تبریک هفته ثبت احوال و تقدیر و تشکر از کارکنان اداره ثبت احوال چمستان ، در خصوص ارائه راهکارهایی در جهت ثبت نام کارت هوشمند ملی مطالبی را بیان نمودند.
دیدار با امام جمعه محترم چمستان
11:04:54 1396/10/07
به مناسبت سوم دی ماه و مصادف با هفته ثبت احوال جناب آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان با حضور در دفتر امام جمعه چمستان با حضرت حجت الاسلام والمسلمین جباری ، امام جمعه محترم چمستان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار رئیس اداره ثبت احوال چمستان ضمن تشریح فعالیت های سازمان ثبت احوال ، گزارشی از عملکرد 9 ماهه اداره ثبت احوال چمستان در سال جاری ارائه نمودند. امام جمعه محترم چمستان نیز ضمن تبریک هفته ثبت احوال به مجموعه کارکنان ثبت احوال از فعالیتهای اداره ثبت احوال چمستان تقدیر و تشکر نمودند.
 
خدمات ثبت احوال