اخبار استانی ثبت احوال بوشهر
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: تاکنون کارت ملی هوشمند برای ۹۰ درصد متقاضیان در استان بوشهر صادر شده و ۱۰ درصد کارت‌ها هنوز باقی مانده است.
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: پارسال با تولد ۱۵ هزار و ۷۹ نفر جمعیت این استان به یک میلیون و 184هزارو ۷۲5 نفر افزایش یافت.
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر درباره پرطرفدارترین اسامی سال ۹9 در استان بوشهر توضیحاتی داد.
رئیس سازمان ثبت احوال کشور با صدور لوح تقدیر از ثبت احوال استان بوشهر تقدیر کرد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی ثبت احوال استان بوشهر منصوب شد.
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر در آستانه سال نو، در پیامی فرا رسیدن سال 1400 را تبریک گفت. در این پیام آمده است:
اسکندر پاسالار مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر در پیامی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت.
دومین همایش مدیران کل حوزه ستادی و استانی سازمان ثبت احوال کشور در سال جاری برگزار شد.
 

ثبت احوال در استان بوشهر از سال 1307 فعالیت خود را در محدوده جغرافیایی شش دهستان و 145 قریه تحت نظر ثبت احوال فارس و بنادر جنوب آغاز کرد. اکنون که قریب به 100 سال از فعالیت ثبت احوال در استان بوشهر می گذرد، این اداره کل به صورت مستقل، متشکل از حوزه مدیریت، سه حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی، آمار و اطلاعات جمعیتی، امور اسناد هویتی و سه اداره منابع انسانی و پشتیبانی، اداره حراست و اداره حقوقی، افتخار خدمت به مردم شریف استان بوشهر را دارد.

با تلاش هایی که طی سال های گذشته تا کنون در ثبت احوال استان بوشهر صورت گرفته است، توانسته ایم با ایجاد 13 اداره، 10 نمایندگی و 27 دفتر پیشخوان هویتی، در تسهیل و تسریع خدمات به مردم گام های بلندی برداریم و با حذف تمزکز زدایی کلیه خدمات را حتی در دورترین نقاط استان به سهولت به مردم ارائه نمائید.

     مهمان :  2
عضو :  1
کل مراجعات :  95345
امروز :  5
دیروز :  10