تاریخ 1399/07/13         ساعت 11:32:25     گروه خبری اخبار اداره کل همدان

 

به گزارش روابط عمومی ، روز یکشنبه مورخ 1399/07/13 مقارن با روز نیروی انتظامی مدیر کل ثبت احوال استان همدان به اتفاق رئیس اداره حراست از پرسنل نیروی انتظامی مستقر در این اداره قدردانی نمودند.

حسن زاده زورمند ضمن عرض خیر مقدم و تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی، هفته نیروی انتظامی را به پرسنل خدوم و وظیفه شناس ناجا تبریک گفتند. ایشان با اشاره به حدیث پیامبر عظیم الشان اسلام که فرمودند: «دو نعمت است که شکر آنها گزارده نمی شود:یکی امنیّت و دیگری سلامتی» گفتند وقتی مشغله های زندگی مادی انسان را غرق در خود می نماید زیباترین داشته های خدادادی به دست فراموشی سپرده می شود. نعمت سلامتی و آرامش دو نعمت بزرگ خدا به بشر است، که نوعاً با فقدان و از دست دادن شان متوجه اهمیت و ارزش شان می شویم. 

مدیر کل ثبت احوال افزودند: به لطف الهی و حضور پرسنل ناجا امنیت و آرامش را در سطح کشور شاهد هستیم و به حول قوه الهی با از بین رفتن ویروس منحوس کرونا شاهد آرامش و سلامت همه مرم در ایران اسلامی و همه جهان باشیم.

حسن زاده زورمند با تاکید بر اینکه در حوزه ثبت احوال نیز با تلاشهای این عزیزان در زمینه های مختلف حفاظتی و امنیتی اداره کل به لطف خدا تا کنون هیچگونه مشکل و دغدغه ای نداشته ایم اظهار امیدواری کردند که بعد از این هم با توسعه تعاملات از نعمات وجودی و همکاری این عزیزان بیش از پیش بهره مند شویم.

مدیر کل ثبت احوال همچنین از تلاشهای پرسنل نیروی انتظامی در سایر شهرستانها که غایت و توجه ویژه ای به ادارات ثبت احوال دارند تشکر و سپاسگزاری نموده و در پایان این مراسم لوح سپاسی به رسم تقدیر و تشکر به پرسنل نیروی انتظامی این اداره کل اهدا گردید.