تاریخ 1399/10/21         ساعت 08:36:47     گروه خبری اخبار اداره کل همدان

 

به گزارش روابط عمومی روز شنبه مورخ 1399/10/20 جلسه ستاد اقامه نماز با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان، مدیر کل ثبت احوال و جمعی از اعضا ستاد اقامه نماز اداره کل ثبت احوال با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی در سالن جلسات شهید حاج حسین همدانی اداره کل ثبت احوال استان همدان برگزار گردید.

مدیر کل ثبت احوال ضمن خیر مقدم به حضار و عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه گزارشی از وظایف ذاتی ثبت احوال و خدمات الکترونیکی ثبت احوال را ارائه نمودند.

حسن زاده زورمند با اشاره به اینکه همکاران ثبت احوال استان همدان در ارائه خدمت رسانی به همشهریان عزیز ، انجام فرایض دینی و امر به معروف و نهی از منکر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی نمایند افزودند: نماز یکی از  معروفترین معروف هاست که ما وظیفه داریم در  حد توان  و امکان  در  جامعه و  پیرامون  خود  جهت این فریضه  الهی  ترویج و تبلیغ نماییم.

در ادامه رئیس ستاد اقامه نماز استان همدان ضمن تشکر و قدردانی از حاضرین در جلسه با بیان اینکه موفقیت و رستگاری حاصل نمی شود مگر در سایه همدلی و استفاده از خرد جمعی افزودند موفقیتهای سازمان مرهون تلاش تمام همکاران است که نگرش صحیح مدیریت در این هم افزایی بسیار موثر می باشد.

حجت الاسلام سید مرتضی حسنی حلم با بیان آثار و برکات نماز جماعت و اثرگذاری آن در تمام مراحل زندگی فردی و اجتماعی انسانها ، اظهار داشت: نماز یک ارتباط شخصی فرد با خداوند متعال است که با برگزاری آن به صورت جماعت می توان تفکرات فردی را به تفکرات جمعی تبدیل و از آن بهره جست.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضا نیز مباحث و گزارشی فعالیتهای صورت گرفته در ترویج اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر را بیان نمودند.

در پایان این مراسم از آقای کیانوش اکبری زاد بعنوان فعال در امر ترویج و اقامه نماز قدردانی و لوح سپاسی به ایشان اهدا گردید.