تاریخ 1399/12/12         ساعت 12:37:41     گروه خبری اخبار اداره کل همدان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل، روز دوشنبه مورخ 1399/12/11 مراسم تودیع و معارفه مدیر ثبت احوال شهرستان ملایر با حضور مدیر کل ثبت احوال استان همدان و فرماندار محترم شهرستان ملایر ضمن رعایت تمامی دستورالعملها و پروتکل های بهداشتی در دفتر فرماندار ویژه شهرستان ملایر برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم مدیر کل ثبت احوال استان همدان ضمن قدردانی از فرماندار محترم شهرستان و حاضرین در جلسه و تبریک ایام رجب به دستاوردهای سازمان ثبت احوال طی سالیان اخیر اشاره نموده و گفتند: خدمات ثبت احوال در سطح کشور بصورت برخط و آنلاین ارائه میشود و همینک هر فردی میتواند در محل سکونت خود از خدمات ثبت احوال بهره مند گردد ونیازی به مراجعه متقاضی به محل صدور سند سجلی نمی باشد.

حسن زاده زورمند با اشاره به مکانیزاسیون شدن ثبت احوال گفتند: بر اساس سیاستهای سازمان هم اکنون جامع ترین پایگاه اطلاعات جمعیت کشور در اختیار سازمان ثبت احوال می باشد که اطلاعات هویتی هر تبعه ایرانی در این پایگاه بصورت آنلاین ذخیره میگردد و در حال حاضر تقریبا 140 دستگاه بصورت بالادستی به پایگاه اطلاعات جمعیت کشور متصل هستند و از خدمات هویتی این پایگاه بصورت برخط و در راستای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به مردم بهره مند میشوند.

در ادامه آقای بختیاری گزارش مفصلی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته توسط ایشان و مجموعه همکاران در زمان تصدی مدیریت ثبت احوال شهرستان ملایر را ارائه دادند.

آقای ولدی فرماندار ویژه شهرستان ملایر با تقدیر از زحمات آقای بختیاری از فعالیتها و ارائه خدمات ثبت احوال این شهرستان به همشهریان ابراز رضایت و خرسندی نمودند،ایشان ثبت احوال شهرستان ملایر را اداره ای موفق در راستای خدمات آنی، تسهیل در ارائه خدمات و تکریم ارباب رجوع دانستند.

در این مراسم جناب آقای واحد شریفی به عنوان مدیر جدید ثبت احوال شهرستان ملایر معارفه و از زحمات جناب آقای بابک بختیاری در زمان تصدی این سمت قدردانی بعمل آمد.

قابل ذکر است که همکاران اداره ثبت احوال شهرستان ملایر به رسم همدلی و صمیمیت از زحمات آقای بختیاری قدردانی بعمل آوردند.