تاریخ 1399/12/28         ساعت 13:08:12     گروه خبری اخبار اداره کل همدان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل، روز یکشنبه مورخ 1399/12/24 مراسم تودیع و معارفه معاون امور اسناد هویتی با حضور مدیر کل ثبت احوال استان همدان،معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، رئیس اداره حراست و جمعی از همکاران اداره کل ثبت احوال استان همدان در دفتر معاون امور اسناد هویتی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم مدیر کل ثبت احوال استان همدان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن نوروز باستانی از زحمات و تلاشهای صادقانه آقای فرزام در سمت معاون امور اسناد هویتی و همچنین خدمات ارزنده ایشان به مجموعه ثبت احوال استان قدردانی و تشکر نمودند.

در ادامه آقای فرزام ضمن قدردانی از همکاران حوزه خود موفقیتهای مکتسبه در حوزه اسناد هویتی را مرهون تلاش جمعی همکاران این حوزه دانستند.

 ایشان با بیان اینکه در مدت 33 سال خدمت به سازمان ثبت احوال از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننموده افزودند: همواره در جهت کسب رضایت مندی مردم گام برداشته و بر رعایت مر قوانین تاکید کرده ام طی این مدت رضای خداوند را در رضایتمندی خلق الله دانسته و بکارگیری مقررات را همواره سرلوحه امور خود قرار دادم.

آقای محمدی ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای فراوان آقای فرزام برای ایشان در فصل جدید زندگی آرزوی توفیق و سلامتی نموده و افزودند: با تلاش و کوشش همکاران حوزه اسناد هویتی اداره کل شاهد موفقیتهای این حوزه چون ادوار گذشته باشیم.   

در پایان این مراسم حکم بازنشستگی آقای فرزام توسط مدیر کل ثبت احوال استان همدان به ایشان تقدیم و جناب آقای حسین محمدی بعنوان معاون امور اسناد هویتی معارفه گردید.