تاریخ 1400/03/20         ساعت 00:24:16     گروه خبری اخبار اداره کل همدان

تصویر  

به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه مورخ 1400/03/18 با رعایت کامل دستورالعملها و پروتکلهای بهداشتی اولین جلسه روسای ادارات ثبت احوال استان همدان با حضور مدیر کل در سالن اجتماعات سردار همدانی برگزار گردید.

مدیر کل ثبت احوال استان همدان ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت جانگداز بنیان گذار انقلاب اسلامی و همچنین امام جعفر صادق(ع) و عرض خیر مقدم به تمامی حضار در جلسه هدف از برگزاری این جلسه را بررسی برنامه های طرح تحرک در سال جاری و تغییراتی که نسبت به سال گذشته داشته بیان نمودند.

حسن زاده زورمند در ابتدای جلسه به روسای اداراتی که اخیرا به پست ریاست منصوب شده اند تبریک عرض نموده و به عزیزانی که طی سالیان متمادی در اداره ثبت احوال استان همدان مشغول خدمت بوده و هم اینک به افتخار بازنشستگی نائل آمده و فصل جدیدی از زندگی خود را آغاز کرده اند آرزوی سلامتی و توفیق نمودند.

مدیر کل ثبت احوال استان همدان با تاکید بر رعایت نظم و مقررات گفتند: خودم و همه شما را به رعایت نظم و تقوای الهی توصیه میکنم با رعایت نظم و مقررات میتوانیم وظایف خود را به نحو مطلوب انجام داده و خدمات شایسته ای را به مردم عزیز ارائه دهیم، با رعایت نظم و نص صریح قوانین میتوانیم مجموعه ای همگام، همدل و همسو داشته باشیم که به راحتی موانع را مرتفع نموده و در ارائه خدمات کوچکترین مسئله و مشکلی را نخواهیم داشت.

حسن زاده زورمند در ادامه به انتخابات پیش رو اشاره و افزودند: همه حاضرین در جلسه سوابقی طولانی در هیات های اجرایی انتخابات دارند و نسبت به قوانین مربوط به انتخابات اشراف و در این زمینه آگاهی کامل دارند.

ایشان افزودند ما دستگاهی هستیم که امانت بخشی از انتخابات به ما سپرده شده و رعایت کامل مقررات در این خصوص لازم و ضروری می باشد و همه همکاران در هیات های اجرایی باید صرفا بر محور مر قانون حرکت نموده و با رعایت حفظ امانت داری بر له یا علیه هیچ شخص خاصی اظهار نظر ننمایند.

در ادامه حسن زاده زورمند با تاکید بر اینکه شناسنامه های تعویضی و المثنی با رعایت قوانین مربوطه و همچنین شناسنامه و کارتهای ملی مکشوفه در سطح ادارات با تدابیر ویژه و در کوتاه ترین زمان ممکن به صاحبین اسناد تحویل گردد تا حقی از کسی در این خصوص ضایع نگردد.

سپس معاونین، رئیس اداره حراست و رئیس اداره منابع انسانی مطالبی را جهت بهبود برنامه هایی طرح تحرک ارائه و در پایان به سوالات و درخواستهای روسای ادارات پاسخ داده شد.