تاریخ 1400/07/01         ساعت 13:54:24     گروه خبری اخبار اداره کل همدان

تصویر  

به گزارش روابط عمومی، روز چهارشنبه مورخ 1400.06.31 مراسم تودیع و معارفه رئیس ثبت احوال  شهرستان رزن با حضور مدیر کل ثبت احوال استان ، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و فرماندار شهرستان رزن در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار گردید. 

در ابتدای این مراسم مدیر کل ثبت احوال استان همدان ضمن قدردانی از فرماندار محترم شهرستان و حاضرین در جلسه و گرامیداشت ایام دفاع مقدس گفتند: بر اساس سیاستهای سازمان هم اکنون جامع ترین پایگاه اطلاعات جمعیت کشور در اختیار سازمان ثبت احوال می باشد که اطلاعات هویتی هر تبعه ایرانی در این پایگاه بصورت آنلاین ذخیره میگردد و در حال حاضر تقریبا 140 دستگاه بصورت بالادستی به پایگاه اطلاعات جمعیت کشور متصل هستند و از خدمات هویتی این پایگاه بصورت برخط و در راستای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به مردم بهره مند میشوند.

حسن زاده زورمند با اشاره به ارائه خدمات بر خط سازمان ثبت احوال گفتند: جهت دریافت خدمات سجلی نیازی به حضور در محل صدور سند سجلی نیست و شخص درهر جای ایران ساکن باشد میتواند از خدمات سجلی بهره مند گردد.

آقای سلامتی  فرماندار شهرستان رزن با تقدیر از زحمات آقای خداکرمی از فعالیتها و ارائه خدمات ثبت احوال این شهرستان به همشهریان ابراز رضایت و خرسندی نمودند،ایشان ثبت احوال شهرستان رزن را اداره ای موفق در راستای خدمات آنی و تسهیل در ارائه خدمات دانستند.

در این مراسم جناب آقای علیرضا کمکی به عنوان سرپرست ثبت احوال شهرستان رزن معارفه و از زحمات جناب آقای علی خداکرمی بدیع که به درجه بازنشستگی نائل آمدند در زمان تصدی این سمت تشکر و قدردانی بعمل آمد.