تاریخ 1400/06/21         ساعت 09:04:52     گروه خبری اخبار ادارات تابعه

تصویر  

به گزارش روابط عمومی اداره ثبت احوال شهرستان اسدآباد اولین جلسه پوشش وقایع حیاتی این شهرستان روز شنبه مورخ 1400/06/20 در سالن جلسات فرمانداری شهرستان اسدآباد با حضور آقای آبیار معاونت محترم فرماندار و با حضور تمامی اعضا برگزار گردید‌

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اسدآباد ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۷ شهریور ، مباحثی پیرامون وضعیت طرح پوشش وقایع حیاتی شهرستان اسدآباد در ۱۲ ماهه سال 1399 و ۵ ماهه سالجاری و همچنین مقایسه آن با ۵ ماهه سال گذشته پرداختند.

نادر ابراهیمی با بیان اینکه در سال جاری شاهد افزایش ازدواج در شهرستان اسدآباد بوده ایم گفتند: با همت مسئولین و تلاشهای صورت گرفته خوشبختانه واقعه طلاق در شهرستان اسدآباد کاهش ۱۵درصدی داشته است.

ایشان ضمن تشکر و قدردانی از فرماندار محترم و کلیه اعضای شورای وقایع حیاتی به جهت همکاری و پیگیر ی مصوبات جلسه گذشته افزودند: همکاری و همدلی اعضا ی شورا ی وقایع حیاتی شهرستان منجر به ثبت بهنگام وقایع حیاتی گردیده که این امر علاوه بر برنامه ریزی دقیق جهت مسئولین ذیربط باعث پیشبرد و تحقق اهداف سازمان ثبت احوال نیز گردیده است .

در پایان جلسه جناب آقای مهندس کتابی فرماندار محترم شهرستان اسدآباد در جلسه حاضر و مطالبی را در خصوص اهمیت ثبت وقایع حیاتی در مهلت های مقرر بیان نمودند.

فرماندار شهرستان اسدآباد ضمن قدردانی از حضور اعضا،بر اعلام بهنگام و در کوتاه ترین زمان ممکن گزارشات وقایع حیاتی تاکید نموده و از حاضرین در جلسه خواستند که این گزارشات و اعلامیه ها را در کوتاه ترین زمان ممکن جهت ثبت وقایع به ثبت احوال شهرستان ارائه نمایند.