پنجشنبه 26 فروردین 1400   
 
تاریخ 1399/06/16         ساعت 10:53:46     گروه خبری اداری

راشد رشیدی ، سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان باتفاق جمعی از مسئولین این اداره کل طی سفر یکروزه به شهرستان بستک ، ازاداره ثبت احوال بازدید نمودند.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثببت احوال استان هرمزگان،راشد رشیدی ، سرپرست اداره کل ثبت احوال استان باتفاق جمعی از مسئولین این اداره کل طی سفر یکروزه به شهرستان بستک ، از اداره ثبت احوال این شهرستان بازدید نمود و با کارکنان این اداره دیدار کرد.

راشد رشیدی در این دیدار ضمن تاکید بر صیانت از اسناد هویتی اذعان داشت:اسنادی را که ثبت احوال صادر می‌کند علاوه بر اینکه اسناد رسمی کشور است از اهمیت بالایی برخوردار است و اتقان آن، یکی از ضرورت های نظام ثبتی کشور به شمار می رود.

وی  در ادامه خاطرنشان کرد: سازمان ثبت احوال وظیفه خطیری را در خصوص اتقان اسناد هویتی بعهده دارد و خوشبختانه پرسنل خدوم و زحمتکش ثبت احوال استان صیانت از اسناد را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

این مقام مسئول همچنین ضمن تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع  یادآور شد: در فرهنگ اسلام موضوع خدمت رسانی به مردم از جایگاه ویژه ای برخوردار است. اولیای الهی همواره در خدمت به خلق پیش قدم بوده و به پیروان خویش سفارش نموده اند که در انجام این فریضه مهم که از عالی ترین درجات دینداری است همت گماشته و در نفع رسانی به مردم ولو با خدمتی اندک از هیچ کوششی دریغ نورزند.

در این دیدار همچنین آقای راهپیما رئیس اداره ثبت احوال بستک گزارشی از روند انجام کار ارائه دادند و مدیرکل محترم مواردی را متذکر شدند.