چهارشنبه 15 مهر 1394   
 

 

            کارت هوشمند ملی ،  کلید ورود به دولت الکترونیک
اخبار

اولویت در دریافت کارت هوشمند ملی

معاون برنامه‌ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال با تاکید بر اینکه انتخابات هفتم اسفندماه مجلس و همچنین خبرگان بر اساس شماره ملی است،  به همین دلیل با توجه به اینکه سه میلیون از پنج میلیون نفر فاقد کارت ملی، ۱۸ سال و بیشتر سن را دارند به همین دلیل از اول مهرماه تا اول دی ماه سایت سازمان برای ثبت‌نام این افراد (به عنوان جامعه هدف اصلی) باز است و یا می‌توانند به ادارات و دفاتر پیشخوان دولت برای دریافت کارت هوشمند ملی مراجعه کنند.به گفته وی، ابتدا کارت هوشمند ملی برای ۱۸ سال به بالا صادر و سپس برای دو میلیون نفر باقی‌مانده صادر خواهد شد.

        10:12:18       1394/07/05

بازدید وزیر کشور از پایگاه اطلاعات جمعیت کشور

 وزیر محترم کشور در بازدید از پایگاه اطلاعات جمعیت کشور فرمودند کارت‌های هوشمند ملی در حال تولید است و اقدامات مربوط به توزیع آنها تا پایان سال انجام خواهد شد و امیدواریم بتوانیم تا اسفندماه 10 میلیون کارت هوشمند ملی را توزیع کنیم.


        09:49:48       1394/06/01

قابل توجه متقاضیان محترم کارت هوشمند ملی
لطفاً جهت پیش ثبت نام کارت هوشمند ملی و یا اطلاع از وضعیت صدور کارت خود به آدرس زیر (سامانه کارت هوشمند ملی) مراجعه فرمایید
        13:05:39       1394/05/11

صدور شش میلیون کارت هوشمند ملی در سالجاری

رییس سازمان ثبت احوال کشور از صدور شش میلیون کارت هوشمند ملی در سالجاری خبر داد.

        10:27:21       1394/05/11

وزیر کشور: کارت هوشمند ثبت احوال تا پایان برنامه پنجم عملیاتی می شود
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «عبدالرضا رحمانی فضلی» روز دوشنبه در مراسم گردهمایی مدیران ثبت احوال افزود: ما برای اجرای طرح کارت هوشمند ثبت احوال در کشور تکلیف قانونی داریم و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام شده است.
        15:42:34       1393/02/31

برگزاری صد و چهل و دومین جلسه شورای راهبردی کارت هوشمند ملی
صد و چهل و دومین جلسه شورای راهبردی کارت هوشمند ملی در تاریخ 20/11/92 با حضور ریاست محترم سازمان، مجری طرح، معاونین و مشاورین برگزار شد. در این‌جلسه موضوع تأمین ماشین صدور، آموزش همکاران سایت توسط کارشناسان شرکت سازنده ماشین صدور، اقدامات درباره تامین کارت خام مورد بحث قرار گرفت.
        08:22:04       1392/11/27

ارائه گزارش کارت هوشمند ملی در هیئت دولت
دکتر محمد ناظمی اردکانی در جلسه هیئت دولت گزارشی از روند کارت هوشمند ملی، ظرفیتها و قابلیتها ارائه نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه هیئت دولت که به ریاست جناب آقای دکتر روحانی رییس محترم جمهور برگزار شد ، دکتر ناظمی اردکانی معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور گزارش مبسوطی از روند مطالعاتی، اجرایی طرح پایلوت، ثبت نام و صدور کارت هوشمند ملی ارائه نمود که این گزارش از طرف رییس محترم جمهور و اعضاء محترم هیئت دولت مورد توجه قرار گرفت.
        15:38:21       1392/11/13

کارت هوشمند ملی موجب صرفه‌جویی‌های عظیم در اقتصاد و صنعت
رییس سازمان ثبت احوال کشور از کارت هوشمند ملی به عنوان کلید ورود به دولت الکترونیک نام برد و گفت: در آینده‌ در صورت ایجاد زیربناهای لازم در دستگاه‌های اجرایی، تمام دستگاه‌‌ها از آن بهره‌مند خواهند شد که صرفه‌جویی‌های چشمگیری را در اقتصاد و صنعت به دنبال خواهد داشت.به گزارش اداره کل روابط عمومی و همکاریهای بین الملل، همایش مدیران کل ستادی و استانی ثبت احوال کشور به منظور بررسی عملکرد شش ماهه با حضور رییس ، معاونین، مشاورین و مدیران ستادی و مدیران کل استانها در سالن کوثر این سازمان برگزار شد.
        10:49:12       1392/08/04
[آرشيو]     
 
  
دسترسي سريع
 
 
 
 
 
نظر سنجی
    نظرسنجي    
1 - نظر شما در مورد پايگاه اطلاع‌رساني کارت ملي هوشمند چيست؟


      [آرشيو]       
 
جستجو
   
 
ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :