جمعه 6 شهریور 1394   
 

 

            کارت هوشمند ملی ،  کلید ورود به دولت الکترونیک
اخبار

بازدید وزیر کشور از پایگاه اطلاعات جمعیت کشور

 وزیر محترم کشور در بازدید از پایگاه اطلاعات جمعیت کشور فرمودند کارت‌های هوشمند ملی در حال تولید است و اقدامات مربوط به توزیع آنها تا پایان سال انجام خواهد شد و امیدواریم بتوانیم تا اسفندماه 10 میلیون کارت هوشمند ملی را توزیع کنیم.


        09:49:48       1394/06/01

قابل توجه متقاضیان محترم کارت هوشمند ملی
لطفاً جهت پیش ثبت نام کارت هوشمند ملی و یا اطلاع از وضعیت صدور کارت خود به آدرس زیر (سامانه کارت هوشمند ملی) مراجعه فرمایید
        13:05:39       1394/05/11

صدور شش میلیون کارت هوشمند ملی در سالجاری

رییس سازمان ثبت احوال کشور از صدور شش میلیون کارت هوشمند ملی در سالجاری خبر داد.

        10:27:21       1394/05/11

وزیر کشور: کارت هوشمند ثبت احوال تا پایان برنامه پنجم عملیاتی می شود
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «عبدالرضا رحمانی فضلی» روز دوشنبه در مراسم گردهمایی مدیران ثبت احوال افزود: ما برای اجرای طرح کارت هوشمند ثبت احوال در کشور تکلیف قانونی داریم و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام شده است.
        15:42:34       1393/02/31

برگزاری صد و چهل و دومین جلسه شورای راهبردی کارت هوشمند ملی
صد و چهل و دومین جلسه شورای راهبردی کارت هوشمند ملی در تاریخ 20/11/92 با حضور ریاست محترم سازمان، مجری طرح، معاونین و مشاورین برگزار شد. در این‌جلسه موضوع تأمین ماشین صدور، آموزش همکاران سایت توسط کارشناسان شرکت سازنده ماشین صدور، اقدامات درباره تامین کارت خام مورد بحث قرار گرفت.
        08:22:04       1392/11/27

ارائه گزارش کارت هوشمند ملی در هیئت دولت
دکتر محمد ناظمی اردکانی در جلسه هیئت دولت گزارشی از روند کارت هوشمند ملی، ظرفیتها و قابلیتها ارائه نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه هیئت دولت که به ریاست جناب آقای دکتر روحانی رییس محترم جمهور برگزار شد ، دکتر ناظمی اردکانی معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور گزارش مبسوطی از روند مطالعاتی، اجرایی طرح پایلوت، ثبت نام و صدور کارت هوشمند ملی ارائه نمود که این گزارش از طرف رییس محترم جمهور و اعضاء محترم هیئت دولت مورد توجه قرار گرفت.
        15:38:21       1392/11/13

کارت هوشمند ملی موجب صرفه‌جویی‌های عظیم در اقتصاد و صنعت
رییس سازمان ثبت احوال کشور از کارت هوشمند ملی به عنوان کلید ورود به دولت الکترونیک نام برد و گفت: در آینده‌ در صورت ایجاد زیربناهای لازم در دستگاه‌های اجرایی، تمام دستگاه‌‌ها از آن بهره‌مند خواهند شد که صرفه‌جویی‌های چشمگیری را در اقتصاد و صنعت به دنبال خواهد داشت.به گزارش اداره کل روابط عمومی و همکاریهای بین الملل، همایش مدیران کل ستادی و استانی ثبت احوال کشور به منظور بررسی عملکرد شش ماهه با حضور رییس ، معاونین، مشاورین و مدیران ستادی و مدیران کل استانها در سالن کوثر این سازمان برگزار شد.
        10:49:12       1392/08/04

برگزاری صد و بیست و نهمین جلسه شورای راهبردی کارت هوشمند ملی
صد و بیست و نهمین جلسه شورای راهبردی کارت هوشمند ملی در تاریخ 21/07/92 با حضور ریاست محترم سازمان، مجری طرح، معاونین و مشاورین برگزار شد. ابتدا گزارش وضعیت پروژه ارائه گردید و در موضوعات مختلف آن و به‌ویژه درباره تأخیرهای ایجاد شده بحث شد. سپس نحوه تعامل و مسئولیت سازمان در ثبت اطلاعات ایثارگران در حافظه کارت هوشمند ملی مورد بحث قرار گرفت همچنین مقرر شد در جلسه آتی نیازمندی‌های مربوط به کاربرد کارت هوشمند ملی توسط سازمان ثبت احوال و سایر دستگاههای متولی خدمات عمومی را تحلیل و راهکار و ابزارهای لازم را پیش‌بینی نماید.
        10:39:08       1392/08/01
[آرشيو]     
 
  
دسترسي سريع
 
 
 
 
 
نظر سنجی
    نظرسنجي    
1 - نظر شما در مورد پايگاه اطلاع‌رساني کارت ملي هوشمند چيست؟


      [آرشيو]       
 
جستجو
   
 
ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :