شنبه 30 شهریور 1398   
 
جستجو
 
ورود اعضا
 
درباره استان خراسان رضوی
 
پیوندها 
بیانیه ها

  شیوه بروزرسانی

  بیانیه حریم خصوصی

  راهبرد مشارکت الکترونیک  

  بیانیه توافق سطح خدمت

 

در صورت عدم دسترسی به سایت از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد 

 
-
 
اخبار و تازه ها
08:25 1398/06/27
در راستای بازدیدهای دوره ای مدیرکل ثبت احوال استان از ادارات تابعه ،نیری به اتفاق یارمحمدی رئیس اداره حراست و سرپرست معاونت اسناد هویتی با حضور در ادارات ثبت احوال زاوه و خواف از عملکرد کمی و کیفی این ادارات بازدید کردند.
09:05 1398/06/10
به منظور ارزیابی عملکرد اداره ثبت احوال قوچان مدیرکل ثبت احوال استان به اتفاق رئیس اداره حراست و کارشناسان ستادی به این شهرستان سفر کردند .در این بازدید عملکرد اداره به لحاظ کمی و کیفی و همچنین اجرای صحیح قوانین و مقررات مورد بررسی گردید و به جهت اصلاع فرایند امور در برخی فعالیتها تذکرات ارشاد و راهنمای های لازم از سوی مدیرکل ثبت احوال استان به رئیس و کارکنان این اداره داده شد.
08:22 1398/06/07
مدیرکل و کارکنان ثبت احوال استان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از مقام شامخ شهداء انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی با حضور در مزار مطهر شهداء ضمن تجلیل از رشادتها و ایثارگریهای ایشان نسبت به غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا والامقام اقدام کردند .
08:11 1398/06/06
در همایش یاران خراسان ولایت که به مناسبت روز کارمند توسط سازمان بسیج سپاه و بسیج ادارات استان خراسان رضوی برگزار شد از نیری مدیر کل ثبت احوال استان بعنوان مدیر نمونه تقدیر بعمل امد .
08:04 1398/06/06
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از تلاشهای همکاران بویژه همکاران پیشکسوت مدیرکل ثبت احوال استان به اتفاق معاونین و رئیس اداره حراست با حضور در منزل اسعدی از همکاران پیشکسوت از تلاشهای ارزنده ایشان در سالیان خدمت در ثبت احوال تجلیل و تقدیر کردند
 
مدیریت محتوا