یکشنبه 3 بهمن 1395   
 
اخبار و تازه ها
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت به مناسبت هفته ثبت احوال
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت به مناسبت هفته ثبت احوال
در مورخ 7/10/95 معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی از منطقه سه مشهد مقدس بازدید نمودند .
همزمان با هفته ثبت احوال و بزرگداشت سوم دیماه نماد پاسداری از مرزهای هویتی ، معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی و هیئت همراه از ثبت احوال مطقه سه بازدید نمودند.
جناب اقای مرتضایی معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی ضمن دیدار با پرسنل منطقه و تبریک هفته ثبت احوال از تلاشهای پرسنل منطقه تقدیر و تشکر به عمل آورد. 
               1395/10/07
بازدید جناب آقای نیری مدیر کل محترم ثبت احوال خراسان در هفته ثبت احوالَ
بازدید جناب آقای نیری مدیر کل محترم ثبت احوال خراسان در هفته ثبت احوالَ
در مورخ 6/10/1395 جناب آقای نیری مدیر کل محترم ثبت احوال خراسان رضوی و جناب آقای یارمحمدی ریاست محترم حراست استان از ثبت احوال منطقه سه مشهد مقدس بازدید نمودند.
در این بازدید که به منظور هفته ثبت احوال و دیدار با پرسنل منطقه سه صورت پذیرفت 
مدیر کل محترم ضمن تبریک هفته ثبت احوال و ارسال پیام معاون محترم وزیر کشور و ریاست سازمان به پرسنل محترم منطقه از زحمات و تلاشهای همکاران تشکر و قدردانی نمودند. 
               1395/10/07
عطر افشانی
عطر افشانی مزار شهدای گمنام

به مناسبت فرارسیدن سوم دیماه روز ثبت احوال، پرسنل منطقه سه ضمن پاسداشت این روز با ارزش ، به عنوان نماد پاسداری از مرزهای هویتی، در کنار دیگر همکاران استان بر مزار شهدای گمنام ، حاضر و پیمان دوباره بستند که همانند آن سرافرازان علاوه بر پاسداری از مرزهای جغرافیایی ، پاسداری از مرزهای هویتی را همچون گذشته ارج نهاده تا خدای ناخواسته ، بیگانگان بر اسناد ایرانی دست نیابند

               1395/09/30
روز سوم دیماه
بازدید رئیس محترم اداره حراست به مناسبت روز ثبت احوال از مدرسه پژمان بختیاری
به مناسبت فرارسیدن سوم دیماه روز ثبت احوال ، جناب آقای یارمحمدی رئیس محترم حراست استان به همراه زمان رئیس ثبت احوال منطقه سه مشهد از مدرسه پژمان بختیاری دیدن و ضمن آشنا نمودن دختران این سرزمین با قوانین هویتی با اهدا کارت هدیه از آینده سازان این مرز و بوم تقدیر و تشکر به عمل آمد.
               1395/09/30
بازدید
بازدید از بیمارستانهای ام البنین س و شهید هاشمی نژاد

در مورخ 2/9/1395

زمان رئیس ثبت احوال منطقه سه از دو بیمارستان ام البنین س و شهید هاشمی نژاد بازدید به عمل آورد .

زمان ضمن تشکر از استقبال گرم ریاست محترم بیمارستان ام البنین س سرکار خانم تارا و همچنین ریاست محترم بیمارستان هاشمی نژاد  جناب آقای دکتر موسوی از همکاری صمیمانه دو بیمارستان و مسئولین مربوط کمال تشکر را به جا آورد

همچنین زمان خواستار تعامل هر چه بیشتر بیمارستانها به جهت اجرای هر چه بهتر طرح پوشش وقایع حیاتی و در نهایت رضایت مندی مراجعین محترم با همکاران ثبت احوال گردید.

در این بازدید به جهت شروع فصل سرما و جلوگیری از نارضایتی در باجه ثبت احوال بیمارستان شهید هاشمی نژاد با همکاری ریاست محترم بیمارستان جناب دکتر موسوی دیوار کشی سریعا انجام پذیرفت .

               1395/09/23
به دنیا آمدن چهارقلوها
به دنیا آمدن چهارقلوها
بعد از تولد 5 قلوها در فروردین 95 در بیمارستان ام البنین س در آبان ماه سال جاری خانمی در اولین بارداری خود صاحب 4 فرزند دختر در بیمارستان فوق الذکر گردید
زمان رئیس ثبت احوال منطقه 3 مشهد گفت: 4 فرزند اقای حسن کوهکن تربقان به ترتیب به نامهای زهرا ، کوثر ، زینب و نرگس مزین گردیدند وشناسنامه های انان طی تشریفا ت ویژه ای تقدیم پدرشان گردید
               1395/08/18
واگذاری سمت سرپرستی معاونت ثبت احوال منطقه سه مشهد مقدس به آقای مصطفی داودی
واگذاری سمت سرپرستی معاونت ثبت احوال منطقه سه مشهد مقدس به آقای مصطفی داودی
طی ابلاغ  اداره کل ثبت احوال خراسان رضوی از مورخ 10/3/1395 آقای مصطفی داودی به سمت سرپرستی معاونت ثبت احوال منطقه سه مشهد مقدس منصوب گردیدند.
 شایان ذکر است که ایشان از مورخ 18/9/1389 در سمت معاونت فناوری اطلاعات ثبت احوال تربت حیدریه مشغول به خدمت بوده اند.
               1395/04/16

جلسه طرح پوشش وقایع حیاتی با ثبت یاران در ثبت احوال منطقه سه مشهد مقدس
جلسه با قرائت کلامی از قرآن مجید آغاز شد و در ادامه سرکار خانم مریم زمان ریاست ثبت احوال منطقه سه مشهد مقدس ضمن عرض خوش آمد گویی به حضار ، مسائل و مشکلات جاری در خصوص نحوه تنظیم و تکمیل گواهی ولادت و تبعات ناشی از عدم احراز هویت والدین در هنگام صدور گواهی ولادت و ... را مطرح نموده و سپس جواد طاهری معاون امور اسناد هویتی ثبت احوال خراسان رضوی ، ثبت وقایع حیاتی را اولین وظیفه ذاتی ثبت احوال در انجام وظایف محوله برشمرد و افزود: تاکید مسئولین و برنامه ریزان کشور بر دسترس بودن آمارهای مربوط به وقایع حیاتی منجر به آن شده تا سازمان ثبت احوال بعنوان متولی ثبت ،تولید و انتشار آمارهای مربوط به وقایع حیاتی این موضوع را بعنوان شاخصی مهم در راهبردهای ابلاغی خود به ادارات کل استانها مدنظر قرار دهد و از این رو در بررسی عملکرد سالیانه ادارات کل شاخص ثبت بهنگام وقایع حیاتی از وزن قابل توجهی برخوردار می باشد .
 
               1395/04/01
[همه اخبار]     
 
مدیریت محتوا
 
آمار مراجعات
  مهمان :   1
  عضو :   0

آمار این صفحه
  امروز :   3
  دیروز :   0
  کل مراجعات :   534