تاریخ 1399/03/13         ساعت 11:03:27     گروه خبری اخبار استانی
تعداد بازدید: 192

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان چهارمحال و بختیاری، شورای راهبردی جمعیت استان به ریاست عباسی استاندار استان چهارمحال وبختیاری و با حضور روسا و مدیران کل دستگاههای اجرایی عضو شورا درسالن شهید علیمردانی استانداری برگزار گردید .

در این نشست ابتداء کریمی مدیر کل ثبت احوال استان گزارش مبسوطی پیرامون نشستهای گذشته و اهداف و برنامه های این شورا ارائه کرد.

در ادامه ادارات آموزش و پرورش و بهزیستی استان نیز گزارش عملکرد خود را در خصوص وظایف محوله پیرامون شورای راهبردی جمعیت بیان کردند.

استاندار چهارمحال و بختیاری نیز با بیان اینکه برگزاری جلسات مشورتی بین دستگاههای مسئول در شورا و دستگاههای مرتبط می تواند کمک کننده وراهگشا باشد ابراز امیدواری کرد: با احصاء مشکلات موجود در خصوص جمعیت سالمندان و پیگیری آنها توسط دستگاههای مرتبط مسائل موجود در این زمینه  شفاف تا پیگیری و حل مشکلات به راحتی انجام شود.

عباسی همچنین با تاکید بر اینکه دستگاههای عضو شورا در زمان بین جلسات شورای راهبردی جمعیت با  برگزاری جلسات مشورتی با دیگر دستگاهها و ادارات مرتیط و تهیه گزارشات در سه محور عملکرد ذاتی دستگاه ،عملکرد فرا بخشی و همچنین احصاء مسائل و مشکلات موجود در خصوص اجرای سیاستهای ابلاغی  جمعیت راهکارهای مناسب و موثر در این خصوص را احصا و اجرایی کنند.