تاریخ 1399/04/14         ساعت 13:55:41     گروه خبری اخبار استانی
تعداد بازدید: 121

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان ایلام، مدیرکل ثبت احوال استان به همراه دیگر مسئولین این اداره، ضمن حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام با حضرت آیت اله کریمی تبار دیدار کردند.

در این جلسه ابتدا مدیرکل ثبت احوال استان گزارشی از اقدامات و ماموریت های ثبت احوال استان و همچنین برنامه های در دست اقدام این اداره کل ارائه کرد.

 تقوی در این دیدار با تاکید بر آمادگی کامل ثبت احوال استان در خصوص پیگیری مستمر پرونده  فاقدین ورقه و معاودین عراقی ساکن در استان و تعیین تکلیف این پرونده ها در کمترین زمان ممکن، از امام جمعه استان درخواست کرد تا در خصوص دفاع از حریم سیادت در استان و به منظور جلوگیری از سوء استفاده از این عنوان دستور دهند تا ضمن تحقیقات محلی لازم با ثبت احوال استان همکاری بیشتری انجام گیرد.

در این دیدار، نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرکز استان گفت: ثبت احوال با برخورداری از آمارهای کلیدی و مهم می تواند در تصمیم گیری های مسئولان نقش موثری را ایفا کند و با ارائه خدمان نوین در بخش هویتی در جهت رشد و شکوفایی و توسعه استان کمک نماید.

آیت اله کریمی در ادامه بر لزوم شناسایی مردم و برقراری ارتباط بیشتر با انان تاکید و اظهار کرد با استفاده از آمار و اطلاعات تولید شده توسط ثبت احوال بخشی از مشکلات استان در زمینه آمار نیروی انسانی مرتفع می گردد.