تاریخ انتشار: 1396/11/18         ساعت 16:47:48     گروه خبری ستادی

با هدف بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر و طلیعه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران مراسم جشن بزرگ فرهنگی در سازمان ثبت احوال کشور برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور رییس، معاونین، مدیران کل و جمع کثیری از کارکنان ستاد در سالن کوثر برگزار شد.

رییس سازمان ثبت احوال کشور در ابتدای این مراسم پس از خیرمقدم و تبریک به همکاران بمناسبت این ایام، با اشاره به صحبتهای مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه در انقلاب بایستی قرآن، اسلام، وحدت و امامت حفظ شود گفت: زنده نگهداشتن یاد شهدا باعث تداوم انقلاب است.

حمید درخشان نیا با اشاره به اینکه هدف شهدای قبل انقلاب، زمان انقلاب، شهدای دوران جنگ و شهدایی که امروز در صحنه های جنگ هستند حفاظت از این چهارعنصر بوده است گفت: حفظ این عناصر موجب تداوم هستی انقلاب است.

وی تاکید کرد: وحدت، همدلی و رابطه خوب موجب تسریع و بهتر شدن امور می شود و اختلاف نشان از حضور و دسیسه شیطان است.

رییس سازمان ثبت احوال کشور گفت: شهیدان رفتند تا اسلام به معنای واقعی بر جامعه حاکم شود چراکه آنها می خواستند تا عدالت در جامعه حکمفرمایی کند و مردم مورد ظلم واقع نشوند و مابایستی حق امانت داری را ادا کنیم.

در ادامه این مراسم برنامه های متنوع تفریحی، فرهنگی، از جمله استندآپ کمدی  و نیز هنرنمایی گروه آوای بی صدا و نیز انجام مسابقات متنوع کتبی و حضوری همراه بود که مورد استقبال همکاران قرار گرفت.

در پایان برنامه به برندگان مسابقه فوتسال آقایان، تنیس روی میز بانوان، مسابقه یادمان شعارهای انقلابی و مسابقه کتبی جوایزی اهداء شد.

 

 

تصاویر مرتبط
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :