تاریخ 1396/12/13         ساعت 16:22:06     گروه خبری ستادی

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، جلسه تکریم مدرسان سازمان با اعطای گواهینامه های شایستگی تدریس مدرسان، توسط ریاست سازمان و با حضور همکاران مدرس سازمان ثبت احوال در سراسر کشور بصورت سراسری (حضوری و ویدئو کنفرانس) در تاریخ 96.12.12برگزار گردید.

در این جلسه درخشان نیا ضمن بیان اهمیت اجرای آموزش اثر بخش و نتیجه گرا در سازمان، با اشاره به تلاشهای مرکز آموزش و پژوهش که با وحدت و همدلی در راستای تحقق اهداف سازمان تلاش کرده اند، از ریاست این مرکز تشکر نمود.

رییس سازمان ثبت احوال با اشاره به اینکه همکاران این سازمان خادم مردم هستند، رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع را از اهم برنامه های اصلی سازمان برشمرد و با اشاره به این نکته که مرکز آموزش و پژوهش 12000 نفر ساعت آموزش حقوق شهروندی به کارکنان در سال 1396 ارائه نموده است، مرکز آموزش را مکلف به برگزاری دوره های آموزشی برای تقویت احساس خدمتگزاری کارکنان به مردم دانست.

 درخشان نیا ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای مدرسان سازمان ثبت احوال، با اشاره به روایات بزرگان دین اسلام درباره نوشتن تجارب به عنوان باقیات و صالحات، مدرسان را به نوشتن و تولید محتوای علمی تشویق کرد.

همچنین در این جلسه غزالی رییس مرکز آموزش و پژوهش سازمان ضمن تشریح اهداف، ویژگیها و فواید و دستاوردهای این دوره، گزارشی از فرآیند تایید شایستگی مدرسان ثبت احوال ارائه نمود.

در ادامه مدیران حاضر ضمن برشمردن ضرورت آموزش در سازمان و ابراز خوشحالی از فعالیت های مرکز آموزش و پژوهش در خصوص مسائل موجود به بحث و گفتگو پرداختند.

 

نظرات کاربران
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید