تاریخ 1396/12/26         ساعت 14:26:43     گروه خبری ستادی

با حضور حمید درخشان نیا معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور ، مشاور و مدیرکل حوزه ریاست ، مشاور رئیس سازمان در امور استانها، معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین و جمعی از مدیران استان و کارکنان ثبت احوال مراسم تکریم و معارفه مدیران کل ثبت احوال استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان قزوین،حمید درخشان نیا معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور در این مراسم با اشاره به نقش کلیدی سازمان ثبت احوال که یک  دستگاه حاکمیتی است  اظهار داشت : جایگاه ثبت احوال امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است، تمام خدمات به صورت الکترونیکی  و در سامانه انجام می شود و این سازمان مهمترین ارگان برای تحقق دولت الکترونیک است .

وی افزود : این پایگاه به بیش از 120 اداره، وزارتخانه و نهاد عمومی و خصوصی نیز بصورت برخط متصل است و خدمات هویتی به آنها ارائه می دهد.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور بیان داشت : انشاء الله درپایان سال 97 با اعلام اینکه پروزه کارت هوشمند ملی  به پایان رسیده است  با به روز رسانی و توسعه پایگاه اطلاعاتی جمعیتی کشور، ثبت نشانی اشخاص، کدپستی و لینک شدن آن با کد ملی، اطلاعات افراد از لحاظ سببی و نسبی تکمیل می شود و بدین ترتیب اطلاعات آمار مهاجرت و جمعیت کشور به صورت دقیق در اختیار مسوولان قرار می گیرد.

درادامه مراسم محمد صدرا آراسته مدیر کل پیشین ثبت احوال قزوین که به افتخار بازنشستگی نائل شده است ضمن خیر مقدم به دکتر درخشان نیا و هیئت همراه گزارش کوتاهی از عملکرد 9 ساله خود در استان را ارائه نمود .

سپس حسن وفایی مدیر کل حدید ثبت احوال استان قزوین ضمن تشکر از ریاست سازمان عنوان داشت این پست برای من یک امانت است. وبا توجه به عملکرد آقای آراسته و همکاران خوب استان  اظهار امیدواری کرد تا بتواند با همکاری کارکنان و حمایت های مسئولین این امانت رابه سرمنزل مقصود برساند.

معاون وزیر کشور در پایان این مراسم با قدردانی از خدمات 9ساله محمد صدرا آراسته ، حسن وفایی را به عنوان مدیرکل جدید ثبت احوال استان قزوین معرفی کرد.

نظرات کاربران
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید