تاریخ 1397/01/06         ساعت 17:23:11     گروه خبری ستادی

آیین تکریم و معارفه مدیران کل ثبت احوال استان کردستان برگزار و حسن صومی به عنوان مدیرکل جدید منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال کردستان، مراسم قدردانی از خدمات و تلاش های محسن آقائی مدیرکل پیشین و معرفی حسن صومی مدیرکل جدید با حضور صامعی معاون برنامه‌ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان ثبت احوال کشور، ابوترابی مشاور و مدیرکل حوزه ریاست، رحمانی مشاور رئیس سازمان در امور استانها، روسای ادارات تابعه ثبت احوال استان و خبرنگاران رسانه های گروهی در محل این اداره کل برگزار شد.

صامعی معاون برنامه‌ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان ثبت احوال کشور با تبریک سال نو به همه مردم، خطاب به همکاران اظهار داشت: اگر بیشتر به اهداف تعریف شده سازمان توجه کنیم بیشتربه اهمیت کار و رسالت خود پی خواهیم برد.

وی گفت: از جمله نتایج تلاش و زحمات پرسنل سازمان ثبت احوال صدور بالغ بر ۱۷ میلیون کارت هوشمند ملی در کشور تا پایان سال گذشته بوده است.

صامعی تصریح کرد: در سه ماهه پایانی سال گذشته ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ثبت نام برای صدور کارت هوشمند ملی انجام شده است.

وی با اشاره به حضور 35 هزار ثبت ‌یار در کشور ادامه داد: 200 هزار نقطه برای احراز هویت مراجعان به پایگاه جمعیتی ثبت احوال کشور متصل است و در هر ثانیه 6 هزار استعلام را پاسخ می‌دهند.

آقائی مدیرکل سابق ثبت احوال کردستان در این مراسم اظهار داشت: کردستان دارای نیروی جوان، پویا و تحصیلکرده و دانشگاهی است که برای سال‌های آتی امیدوار کننده است.

 وی گفت: خوشبختانه تا کنون برای 73 درصد واجدین شرایط استان کارت ملی هوشمند صادر شده و حائز رتبه چهارم کشور در این زمینه هستیم.

صومی مدیرکل جدید ثبت ‌احوال استان کردستان در این مراسم با تبریک سال نو اظهار داشت: آرزوی بنده داشتن همکارانی شاداب، صادق و سالم است و امیدوارم با همکاری یکدیگر بتوانیم در راستای تحقق اهداف این سازمان گام برداریم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خدمات محسن آقائی مدیرکل سابق ثبت احوال کردستان تقدیر و حسن صومی به عنوان مدیرکل جدید ثبت احوال استان معرفی شد.

گفتنی است حسن صومی پیش از این معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی بوده است.
نظرات کاربران
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید