تاریخ 1397/02/24         ساعت 14:14:15     گروه خبری ستادی

به مناسبت فرارسیدن روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات، نشست صمیمی رییس سازمان با کارکنان حوزه روابط عمومی و امور بین الملل برگزار شد.

به گزارش دفتر ورابط عمومی و همکاری های بین الملل، در این نشست که با حضور معاون وزیر کشور و رییس سازمان، مشاور رییس و مدیرکل حوزه ریاست برگزار شد، مدیرکل دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل ضمن تشکر از ریاست سازمان به منظور توجه ویژه ای که به حوزه روابط عمومی داشته اند گفت: روابط عمومی یکی از قسمتهای سازمان است که عملکرد آن مستقیما تابع حسن ارتباط و عنایت ویژه مسئولین ارشد سازمان است.

مرتضی الویری با بیان اینکه خلاقیت ماهیت کار روابط عمومی خلاقانه و واجد انعطاف است افزود: بدین منظور این حوزه برای برخی فعالیتها نیاز به یکسری مجوزهای ثانویه دارد.

در ادامه رییس سازمان ثبت احوال کشور ضمن تبریک روز ملی ارتباطات و تشکر و قدردانی از کارکنان این حوزه، از عملکرد روابط عمومی سازمان در محدوده وظایف محوله اظهار رضایتمندی کرد.

حمید درخشان نیا تاکید کرد: جایگاه روابط عمومی در هر سازمانی بسیار خاص است و تقریبا هر تلاش و زحمتی را که همکاران انجام می دهند روابط عمومی می تواند آنها را منعکس کند و به تعبیری انعکاس فعالیتهای سازمان تحت الشعاع عملکرد این واحد است.

وی افزود:از نزدیک شاهدیم که تلاشهای زیادی در سازمان صورت می گیرد و معرفی آنها به مردم، سازمانها و دستگاه های دیگر و همچین تدوین تصویری که مردم نسبت به هر سازمانی دارند تماما در شمار وظایف روابط عمومی است.

رییس سازمان ثبت احوال کشور اظهار کرد: روابط عمومی بایستی کاری کند تا مردم فعالیتهای انجام شده در سازمان را که در جهت تکریم ارباب رجوع است ببینند و متقابلا بازخورد آنها را جهت خدمت رسانی بهتر به مردم ، به مسئولین سازمان منعکس کند.

درخشان نیا تصریح کرد:عملکرد سخنگوی سازمان و روابط عمومی توانسته جایگاه رفیع، حساسیت و تحول سازمان (مکانیزه شدن) را به جامعه منتقل کند به طوری که امروزه سازمان ثبت احوال به عنوان یکی از ارگانهای مهم و حساس در بین ارگانهای دیگر و مردم مطرح است.

وی همچنین بر ایجاد روحیه و اعتماد به نفس در کارمندان تاکید کرد و گفت: روابط عمومی به واسطه ماهیت کاری خود بهترین گزینه برای انجام این مهم است.

در ادامه هریک از کارکنان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و رییس سازمان قول مساعدت در برطرف کردن موانع جهت بهبود فعالیتها را داد.

نظرات کاربران
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید