تاریخ انتشار: 1397/03/07         ساعت 15:39:55     گروه خبری ستادی

طی حکمی از سوی رییس سازمان ثبت احوال کشور، محمدرضا فخاریه به سمت مدیرکل دفتر نوسازی و تحول داری منصوب شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، رییس سازمان ثبت احوال کشور در این حکم، ارتقاء جایگاه ثبت احوال نوین در برنامه توسعه و مشارکت فعال در تدوین اسناد ملی توسعه بخشی، تدوین برنامه های سالیانه سازمان در چارچوب برنامه راهبردی و نظارت بر اجرای صحیح آن، تنظیم و پیگیری تصویب بودجه سالانه سازمان در چارچوب ضوابط ابلاغی و استفاده حداکثری از ظرفیتهای قانونی به منظور افزایش درآمدهای سازمان و تلاش جهت تحقق کامل آن را از وظایف مدیرکل جدید عنوان کرد.

حمید درخشان نیا همچنین، تمهیدات لازم در خصوص متناسب نمودن میزان اعتبارات مصوب سازمان با حجم وظایف، ماموریتها و پروژهای در دست اقدام، اصلاح ساختار سازمانی و مهندسی مجدد ماموریتها و وظایف و اجرای موثر برنامه اصلاح نظام اداری در چارچوب سیاستهای ابلاغی و اسناد بالادستی را از دیگر وظایف این مدیرکل بیان کرد.

معاون وزیر کشور و رییس سازمان ثبت احوال در ادامه این حکم، تهیه و اجرای برنامه عملیاتی اصلاح نظام اداری، اصلاح فرایندها و روشهای انجام کار به منظور ارتقاء کارایی، اثربخشی، رضایت ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی بر اساس برنامه های ابلاغی اصلاح نظام اداری از وظایف دیگر مدیرکل جدید دانست.

رییس سازمان ثبت احوال کشور در این حکم تاکید کرده است، تعامل و ارتباط تنگاتنگ با سازمان های برنامه و بودجه، اداری و استخدامی و واحدهای ستادی و استانی در تحقق مراتب به ویژه پروژه های زیرساختی این سازمان، نقش موثر و مطلوبی ایفا خواهد کرد.

وی در پایان حکم، توفیق روزافزون مدیرکل جدید را در انجام وظایف محوله و خدمت به مردم شریف ایران را از خداوند منان خواستار شد.

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :