تاریخ 1397/06/05         ساعت 12:57:26     گروه خبری ستادی

به مناسبت اعیاد غدیر و قربان، روز کارمند و هفته دولت، وزیر کشور با کارکنان ستادی وسازمان های تابعه این وزارتخانه دیدار کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، در این نشست که روز سه شنبه 4/6/97 و در محل نمازخانه حوزه ستادی وزارتخانه برگزار گردید، وزیر کشور ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: عید قربان، قریب و نزدیکی به معبود است و غدیر، راه و مسیری است که پیامبران و امامان و قرآن روشنایی بخش آن برای ما انسان ها است.

محمدرضا رحمانی فضلی همچنین اظهار داشت: ما انسان ها گذشته را مرور می کنیم متوجه می شویم که هیچ چیز تکرار نمی شود و همه چیز در حال تازه شدن و نو شدن است. انسان به عنوان موجودی که دارای عقل و تفکر است و می اندیشد، عبرت می گیرد و آینده خود را می سازد.

وی با بیان اینکه برای ما در طول سال فقط یک هفته، هفته دولت نیست، بلکه هر روز روز دولت محسوب می شود ، افزود: رسالتی که این دولت بردوش دارد، توجه به مطالبات و خواسته های هم میهنان است.

وزیر کشور تصریح کرد: اگر امروز تحریم می شویم این نشانه ادامه ی راه درست ما می باشد، مسیری که امام خمینی (ره) برای ما مشخص کرده و با استعانت از فرمایشات و رهنمود های مقام معظم رهبری با حرکت رو به جلو به پیشرفت روزافزون می رسیم .

رحمانی فضلی با اشاره به نقش مهم اهتمام به نقطه نظرات همکاران در بهبود عملکرد هر سازمان ، تاکید کرد: شورای مشورتی بایستی علاوه بر رصد معضلات موجود،نسبت به ارائه راه حل ها و ایجاد مشارکت در رفع این مشکلات نیز کوشا باشد. تصمیمات هر نهاد، نظرات هر کارشناس و ایده های هر دهیار و مسئول محلی در راه و مسیر کلی ما تاثیر گذار است.

وی در پایان با گرامیداشت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: مسیر این عزیزان و شهدای گرانقدر انقلاب را به لطف خداوند و با استعانت از رهنمودهای مقام معظم رهبری ادامه خواهیم داد.

نظرات کاربران
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید