تاریخ 1397/07/25         ساعت 12:37:43     گروه خبری ستادی

بسیج سازمان ثبت احوال کشور به منظور حفظ دستاوردها و نشر ارزش های اسلامی در ایام دفاع مقدس برنامه های متنوعی را برگزار کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، به مناسبت هفته دفاع مقدس پایگاه مقاومت بسیج سازمان ثبت احوال کشور اقدام به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی نموده که به پاره ای از آنها اشاره می شود:

کوهپیمایی در تپه شهدای کوهسار

به مناسبت این هفته بسیجیان و دوستداران کوهپیمایی با حرکت از شهران،‌ بر سر گلزار شهدای گمنام کوهسار حاضر شده‌ و با خواندن زیارت عاشورا و قرائت فاتحه با آرمان‌های امام و شهدا تجدید پیمان کردند.

حضور در ورزشگاه آزادی و دیدار با مقام معظم رهبری

بسیجیان سازمان ثبت احوال کشور همچون سایر بسیجیان در همایش بزرگ بسیجیان استان تهران در ورزشگاه آزادی به حضور فرمانده کل قوا و مقام معظم رهبری رسیده و تجدید پیمان کردند.

برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس

بسیج سازمان ثبت احوال کشور با برپایی غرفه ای در نمایشگاه ای که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد حضوری فعال داشت و به ارائه خدماتی همچون ثبت نام و اخذ درخواست کارت هوشمند ملی به مراجعین پرداخت.

کسب مقام اول در مسابقات دارت بانوان

همکاران بسیجی سازمان در مسابقات جشنواره ای بسیج وزارتخانه ها، نهادها و سازمان های دولتی، شرکت نموده و توانستند مقام اول را ازآن خود کنند.

حضور انتقال خون در ثبت احوال

کارکنان سازمان در راستای ترویج امور خیر و با هدف تقویت فرهنگ کمک به همنوع پس از حضور کارکنان سازمان انتقال خون در محل سازمان ضمن اهدای خون در این برنامه فرهنگی حضور گسترده ای داشتند.

 
 
نظرات کاربران
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید