تاریخ 1397/08/30         ساعت 14:16:46     گروه خبری ستادی

اعضای شورای مرکزی بسیج کارکنان سازمان ثبت احوال کشور به مناسبت فرارسیدن ایام هفته بسیج در نشستی صمیمانه با رییس سازمان حضور یافتند.

در این دیدار که شماری از معاونین ، مشاورین ، مدیران کل و نیز فرمانده بسیج کارکنان وزارت کشورنیز حضور داشتند ، ابتدا سرلک فرمانده بسیج سازمان با ارائه گزارشی به تبیین طرح یادمان شهدا و نیز برنامه ها و فعالیت های انجام شده در یکسال گذشته پرداخت.

سپس قشقایی فرمانده بسیج کارکنان وزارت کشور رویکرد بسیج را حرکت از نگاه «برنامه محور» به نگاه «رسالت محور» دانست و مقابله با تهدیدهای نرم ، نیمه سخت و سخت و ایمنی بخشی داخلی و خارجی را از مهمترین راهبردهای مورد نظر اعلام کرد. وی افزود: ارتقای سلامت اداری و خدمت بی منت به مردم سرلوحه اقدامات بسیج خواهد بود.

در ادامه مراسم رییس سازمان با تبریک ایام هفته وحدت تلاقی این روزها با هفته بسیج را فرخنده دانست و افزود:نیروهای بسیج معیار و شاخص سلامت و توانمندی به حساب می آیند و از بهترین همکاران سازمان به شمار می آیند.

درخشان نیا در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یادآوری فداکاری عزیزان بسیجی در صحنه های نبرد و دفاع مقدس زیبا و اثرگذار است.روحیه بسیجی تحسین برانگیز بوده و خدمت ، ایثارگری ، شادابی ، انرژی بسیار ، شجاعت، ابتکار، سادگی و اخلاص از مهمترین ویژگی های این بزرگواران به شمار می رود.

معاون وزیر کشور افزود:تلاش ما باید افزایش انگیزه در مجموعه همکاران باشد و بسیج به عنوان مدل مناسب و خدمت محور می تواند در فرهنگسازی و بهبود فضای کاری تاثیر عمیقی بگذارد.

مراسم با دعای پایانی بیدکی مشاور امور ایثارگران، تشکر از ریاست سازمان بابت توجه به بسیج و آرزوی علو درجات 13 شهید گرانقدرثبت احوال خاتمه پذیرفت.

نظرات کاربران
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید