تاریخ 1397/09/05         ساعت 11:30:11     گروه خبری ستادی

مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان سازمان ثبت احوال کشور به مناسبت هفته بسیج و با حضور خواهران و برادران بسیجی عضو پایگاه مقاومت بسیج حوزه ستادی برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان سازمان ثبت احوال کشور با حضور رییس، معاونین، مدیران کل و خواهران و برادران بسیجی عضو پایگاه مقاومت بسیج ستاد با قرائت زیات عاشورا و سپس مراسم اهتزاز پرچم همراه با نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

در ادامه رییس سازمان ثبت احوال کشور با تبریک میلاد با سعادت رسول اکرم (ص) و میلاد امام صادق (ع)، هفته بسیج را به تمام بسیجیان و ایرانیان تبریک گفت.

حمید درخشان نیا با اشاره به پلاک شناسایی رزمندگان گفت: این پلاک ها برای ما برند و سمبل هستند.اینها نشانی از اخلاص، صداقت، سادگی، مهربانی، ایثار، گذشت، خدمت صادقانه، قدرت ابتکار، شوق خدمت و اشتیاق در عزیزان بسیجی در خود دارند.

وی تاکید کرد: موارد فوق از نیازهای یک سازمان و کشور برای خدمت و تکریم ارباب رجوع است.

رییس سازمان ثبت احوال کشور اظهار کرد: وظیفه ما امروز این است که اجازه ندهیم به این نشان خدشه ای وارد شود و لازم است به عنوان کسانی که در مقام انتظار به سر می بریم، به پیمان خودمان صادقانه و خالصانه وفادار بمانیم.

درخشان نیا با اشاره به صحبتهای امام صادق (ع) که فرمودند: برای ما زینت باشید نه بر علیه ما مایه ننگ، با بهترین زبان خود را نگهدارید و با بهترین سخن بگوید تاکید کرد: بایستی اینها را در عمل نشان دهیم و تنها اشاره در گفتار کافی نیست.

وی همچنین با اشاره به صحبتهای مقام معظم رهبری که بسیج را محل حضور بهترین، بانشاط ترین، با ایمان ترین نیروهای عظیم ملت در میدان هایی که برای منافع ملی کشورشان به آنها نیاز دارد دانسته اند، اظهار امیدواری کردبه این فرمایشات گوهربار توجه شود و عمل به آنها سرلوحه امور قرار گیرد.

مراسم با اجرای سرود بسیج و دعا برای سلامتی و ظهور حضرت عصر(عج) خاتمه پذیرفت.

 
 
 
نظرات کاربران
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید