تاریخ 1397/11/17         ساعت 16:09:15     گروه خبری ستادی

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال اداره کل استان کرمان، حمید درخشان نیا معاون وزیر کشور و رییس سازمان ثبت احوال روز دوشنبه 15 بهمن ماه با هدف بازدید و دیدار با کارکنان ثبت احوال و افتتاح پروژه ساختمان اداری ثبت احوال جیرفت وارد کرمان شد و در فرودگاه مورد استقبال آیت اللهی موسوی معاون عمرانی استانداری و زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال استان قرار گرفت.

رییس سازمان ثبت احوال کشور در سفر دو روزه خود به استان از ادارات مختلف ثبت احوال بازدید بازدید به عمل آورد.

در مراسم استقبال از رییس سازمان ثبت احوال کشور، خلیل همائی راد مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری، زهرا موسی پور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، علیرضا اکبری مدیرکل پست، علی بابایی فرماندار کرمان، سرهنگ جلالی فرمانده بسیج ادارات استان و جمعی از کارکنان ثبت احوال حضور داشتند.

در این سفر ابوترابی معاون امور اسناد هویتی، پارسایی معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ونعیمی مشاور ریاست و مدیر کل حراست سازمان، رییس سازمان ثبت احوال کشور را همراهی می کردند.

دیدار با استاندار کرمان

حمید درخشان نیا در دیدار با فدایی استاندار کرمان به تشریح شرایط فعلی سازمان و اولویتهای سازمان پرداخت و با اشاره به اینکه مفهوم دولت الکترونیک و شهر هوشمند در ثبت احوال به خوبی جا افتاده است، افزود: هر چه به سمت استفاده از سیستم های نوین و الکترونیک حرکت کنیم، شفافیت، نظارت و کنترل افزایش می یابد.

معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور نیز از خدمات استاندار کرمان تقدیر کرد و گفت: تعامل، همدلی، وحدت و برادری در استان کرمان حاکم است و با وجود این پارامترها، بهره وری و نتیجه گیری نیز افزایش می یابد.

رونمایی از سامانه اتقان توسط رییس سازمان ثبت احوال کشور

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان کرمان در پایان همایش رؤسای ادارات ثبت احوال استان کرمان که با حضور رییس و مسئولین سازمان ثبت احوال کشور در محل سالن ولایت اداره کل برگزار شد، از سامانه جامع اطلاع رسانی و اراده خدمات داخلی ثبت احوال با نام اتقان توسط رییس سازمان ثبت احوال کشور رونمایی شد.

افتتاح ساختمان جدید اداره ثبت احوال جیرفت

اداره جدید ثبت احوال شهرستان جیرفت با حضور درخشان نیا رئیس سازمان ثبت احوال کشور، مدیر کل، معاون استاندار، امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم در مجلس و جمعی از مسولین محلی به بهره برداری رسید.

رونمایی از سند هویتی استاد باستانی پاریزی

حسین زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال استان کرمان در آیین رونمایی از سند هویتی استاد باستانی پاریزی با گرامیداشت مقام این صاحب اندیشه ارجمند گفت: امروز صحبت از هویت است و استاد باستانی پاریزی گویای فرهنگ و تمدن کرمانی ها و ایرانی ها است.

وی سپس به بیان اهداف ثبت احوال در خصوص رونمایی از اسناد مشاهیر و مفاخر پرداخت و اظهار داشت: اسناد هویتی این بزرگواران پس از رونمایی در گنجینه اسناد هویتی ثبت احوال استان نگه داری می شود.

رونمایی از سند هویتی سردار شهید علی بینا

از سند هویتی سردار شهید علی بینا از شهدای شهرستان جیرفت توسط حمید درخشان نیا رییس سازمان ثبت احوال کشور رونمایی شد.

افتتاح نمایشگاه پروژه های عمرانی و نمایشگاه جمعیت در محل اداره کل

در بدو ورود درخشان نیا به اداره کل ثبت احوال استان کرمان، نمایشگاه دستاوردهای پروژه های عمرانی ثبت احوال و نمایشگاه جمعیت که به همت معاونت توسعه مدیریت و دبیرخانه شورای راهبردی جمعیت در محوطه اداره کل بر پا شده است افتتاح و مورد بازدید رییس سازمان و هیات همراه قرار گرفت.

دیدار صمیمانه رییس سازمان ثبت احوال کشور با کارکنان ثبت احوال استان کرمان

معاون وزیر کشور و رییس سازمان ثبت احوال از واحدهای ستادی اداره کل ثبت احوال استان کرمان بازدید و با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

دکتر درخشان نیا در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از خدمات کارکنان برای آنان آرزوی توفیق و سلامتی کرد.

بازدید از گنجینه اسناد هویتی مشاهیر و مفاخر استان

رییس سازمان و همراهان در ادامه برنامه های سفر خود از گنجینه اسناد هویتی سازمان ثبت احوال بازدید به عمل آورد.

وی ضمن ابراز رضایت از ساختار فیزیکی و محتوای گنجینه از اسناد موجود در گنجینه بازدید و از مسئولین گنجینه به لحاظ ساماندهی اسناد و نظم در چیدمان قدردانی کرد.

برگزاری شورای اداری ثبت احوال استان با حضور رییس سازمان

درخشان نیا با حضور در جلسه شورای اداری ثبت احوال استان گفت: یک قرن تلاش، خدمت گزاری، صداقت و امانت داری ثبت احوال را به شما تبریک می گویم و حضور در کرمان و مشاهده همدلی کارکنان ثبت احوال استان کرمان یک روز بی نظیر را برای همه ما به یادگار گذاشت.

معاون وزیر کشور در پایان اعلام کرد به رسم یادبود یک لوح تقدیر برای مدیرکل ثبت احوال استان و یک لوح تقدیر برای کلیه کارکنان ثبت احوال استان کرمان اهداء خواهد شد.

 
 
 
نظرات کاربران
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید