سازمان ثبت احوال کشور

شعار سال
Increase text size Decrease text size
نقشه شبکه اطلاع رسانی سروش
تاریخ 1399/03/13         ساعت 14:32:56     گروه خبری ستادی

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، مراسم تکریم منوچهر تیموری و معارفه سیدمحمدعلی تقوی مدیرکل ثبت احوال استان ایلام به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در این مراسم رییس سازمان ثبت احوال کشور به فرمایش حضرت رسول اکرم (ص) اشاره کرد که فرمودند: بدانید همانا روزگار درهم پیچیده می شود، عمرها فنا می پذیرد، بدنها در قبرها کهنه می گردد، شب و روز همانند پیک می شتابد و هر دوری نزدیک و هر جدیدی را کهنه می سازد، ای بندگان خدا در این امر عبرتی است که بایستی ما را از شهوت مشغول سازد و برای کسب باقیات و صالحات رغبت به وجود بیاورد.

حمید درخشان نیا تصریح کرد: این فرمایشات نورانی، باید برای ما تذکراتی باشد که غافل نشویم و برای کسب باقیات و صالحات در باقیمانده زمانی که خداوند به ما داده است تلاش کنیم تا جاودانه بمانیم و مردم نیز از برکات آن استفاده کنند.

وی در ادامه از منوچهر تیموری مدیرکل سابق به خاطر تلاش ها و فعالیتهای ارزشمندی که در استان انجام داده است تشکر کرد.

رییس سازمان ثبت احوال کشور حفظ کرامت همکاران، تکریم ارباب رجوع، تعامل با استاندار و مسئولین دستگاه های اجرایی استان، اجرای دقیق برنامه های اجرایی سازمان، ابتکار عمل و توجه به بحث رفاهی و جذب امکانات را از وظایف مدیرکل جدید عنوان کرد.

درخشان نیا همچنین به فرمایش و توصیه های مقام معظم رهبری (مدظله) به هیات دولت دوازدهم از جمله نیت الهی برای خدمت به مردم، داشتن روحیه جهادی و تلاش مضاعف، همکاری و کار تیمی، ارتباط نزدیک با مردم، پیگیری و نظارت بر زیرمجموعه و داشتن شجاعت و روحیه خطرپذیری اشاره کرد و از مدیرکل جدید خواستار رعایت و اجرای موارد فوق الذکر شد.