سازمان ثبت احوال کشور

شعار سال
Increase text size Decrease text size
نقشه شبکه اطلاع رسانی سروش
تاریخ 1399/03/18         ساعت 15:38:32     گروه خبری ستادی

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، مراسم تکریم خلیل مرادی و معارفه منوچهر تیموری مدیرکل ثبت احوال استان قم به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در این مراسم رییس سازمان ثبت احوال کشور با تسلیت رحلت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به فرمایش ایشان که رمز موفقیت را وحدت کلمه عنوان کردند اشاره کرد و گفت: حضرت امام (ره) درس زندگی را در عمل به ما آموختن و با وحدت کلمه توانستند موفق شوند.

حمید درخشان نیا همچنین به مطلبی از حضرت مولانا که فرمودند: هیچ رفاقت و همراهی بی دلیل نیست و در این عالم هم جنس ها همدیگر را جذب و اهل نور و اهل نار به سمت هم کشیده می شوند اشاره و در تایید مطلب فوق به سوره نور آیه 26 که گفته شده: انسانهای پاک و مردان پاک برای زنان پاک و زنان پاک برای مردان پاک، انسانهای خبیث برای انسانهای خبیث، جذب هم می شودند و کسانی که خبیث هستند به انسانهای مومن تهمت می زنند اما آنها مبرا هستند و خداوند مغفرت و رزق کریم را برای آنها در نظر گرفته است نیز پرداخت.

وی افزود: خداوند متعال را شاکریم در سازمان نیروهای بسیار ارزشمندی داشتیم و داریم که همگی از انسانهای خدوم، متدین، خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان و ارزشی هستند که برای خدمت به مردم گرد هم آمده اند.

رییس سازمان ثبت احوال کشور ضمن تشکر از خلیل مرادی مدیرکل سابق استان قم، احترام به همکاران و حفظ حرمت آنها، رعایت نظم، تکریم ارباب رجوع، تعامل با استاندار و سایر مدیران اجرایی استان، اجرای برنامه های راهبردی و نظارت هوشمند را از جمله وظایف مدیرکل جدید عنوان کرد.