سازمان ثبت احوال کشور

شعار سال
Increase text size Decrease text size
نقشه شبکه اطلاع رسانی سروش
تاریخ 1399/05/14         ساعت 14:04:40     گروه خبری ستادی

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، مراسم تکریم ابوبکر دولو و معارفه حمیدرضا مطیع مدیرکل ثبت احوال استان گلستان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در این مراسم رییس سازمان ثبت احوال کشور با تبریک عید سعید قربان و عید غدیرخم به فرمایشی از حضرت امیرالمومنین (ع) که مر فرمایند: خداوندا نفس و جان مرا اولین فضیلتی قرار بده که از بین فضیلتهای من کم می کنی، اشاره کرد و به بیان ویژگی های ایشان پرداخت.

حمید درخشان نیا با تاکید بر اینکه برای پستهای مدیریتی تمام تلاشمان بر این است که از کارکنان خود ثبت احوال استفاده شود گفت: برای اینکار مدیران بایستی کادر سازی کنند و زکات عمل و تجربه ای را که کسب کرده اند به افرادی که در کنارشان کار می کنند انتقال دهند تا از نظر تخصصی و مدیریتی تریبت و تجربه کسب کنند تا بتوانند در آینده مدیران خوبی باشند.

وی همچنین در خصوص تبدیل تهدید به فرصت جهت استفاده از فضای مجازی و انجام کارها به صورت الکترونیکی مطالبی را بیان کرد.

رییس سازمان ثبت احوال کشور حفظ سلامت خود، همکاران و مردم، فعال بودن ادارات و ارتباط دائم و مستمر با ادارات، حفظ حرمت مردم و همکاران، تعامل با سایر دستگاه ها با حفظ مقررات، حفظ نظم و قانون، اجرای برنامه های سازمان و حفظ امانت داری و اطلاعات مردم را از وظایف مدیرکل جدید عنوان کرد.