سازمان ثبت احوال کشور

شعار سال
Increase text size Decrease text size
نقشه شبکه اطلاع رسانی سروش
تاریخ 1399/07/05         ساعت 14:16:05     گروه خبری ستادی

به گزارش اداره کل روابط عمومی و همکاریهای بین الملل جلسه ادواری مدیران حوزه ستادی سازمان ثبت احوال کشور با حضور معاون وزیر کشور و رییس سازمان ، معاونین ، مشاورین و مدیران کل حوزه ستادی در محل سالن شهید سلیمانی ساختمان شماره 4 این سازمان برگزار شد.

در این مراسم درخشان نیا پس از گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی با ذکر جملاتی از حضزت امیرالمونین علی (ع) در وصیت به فرزندش گفت: هیچ چیزی به اندازه دوستی با نیکان انسان را از بدی نمی رهاند.آدمی بر آیین دوست خود است پس مراقب باشید با چه کسی دوستی می کنید.

رییس سازمان همچنین با تاکید بر نظم برگزاری و مستند سازی جلسات ، انسجام رابطه بین همکاران و تحقق برادری را در بین آنان ستود و بر اهمیت گفتگو و نقد سازنده در تمامی سطوح سازمان تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت جانبازان و ایثارگران و تاکید بر خدمت رسانی بهینه به ایشان ، قانون محوری ، لزوم پیگیری پیشنهادات ارائه شده تا حصول نتیجه عملی و توجه به میز خدمت و تکریم ارباب رجوع را از جمله اولویتهای عملکردی سازمان برشمرد.

معاون وزیر کشور همچنین با تاکید بر اهمیت مبحث آمار و تاثیر آن در حرکت به سوی توسعه پایدار ، تصحیح کارراهه ها و مسیرهای ثبت و ضبط ، تولید و پردازش اطلاعات را بسیار مهم دانست.

همچنین در بخش دیگری از این نشست مدیران کل حوزه ستادی به تفکیک در خصوص حوزه های مسئولیت خویش به طرح مشکلات و ارائه پیشنهاد پرداختند که در فضایی تعاملی به گفت و شنود و جمعبندی موارد و ارائه راهکارهای لازم توسط معاونین و مشاورین سازمان انجامید.