سازمان ثبت احوال کشور

شعار سال
Increase text size Decrease text size
نقشه شبکه اطلاع رسانی سروش
تاریخ 1399/09/05         ساعت 11:21:29     گروه خبری ستادی

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، بسیج کارکنان سازمان ثبت احوال کشور به مناسبت فرارسیدن هفته مبارک بسیج پیامی به شرح زیر صادر کرد.

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

شکر و سپاس خداوند عزوجل را که ما را از ظلمت ها رهانید و به راه مستقیم هدایتمان فرمود تا از میان تمام مکاتب، مکتب شهیدان و شاهدانی را برگزینیم که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند و معراج پاک اندیشه ی اسلامی را هدف گیریم، که رهروانش، نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند و نام خود را در دفتر تشکلی ثبت نمایم که همه مجاهدان، از اولین تا آخرین، آن را امضاء نموده اند. این تشکل که از متن انقلاب و ملت ایران برخواسته و با تعلق به مردم همواره همراه و درکنار آنان بوده و با برخورداری از ظرفیتها و توانایی های بزرگ و شخصیتهای نجیب، نخبه و برجسته در حوزه های مختلف توانسته است از آزمونهای سخت صداقت و کارآمدی سربلند بیرون آمده و مایه عزت و عظمت کشور و ثبات و ابهت نظام اسلامی گردد.

بارالها، اینک که نعمت بی بدیل عضویت در لشکر مخلص خود را نصیبمان فرموده ای به شکرانه حضور در اردوگاه منتظران مهدی موعود (عج)، بر محمد و آل محمد (ص)، درود میفرستیم و اعلام می داریم:

- پیوسته در آمادگی برای جهاد بکوشیم و هرگز با طاغوتها و جهانخواران سازش نکنیم.

- با تذهیب نفس، خود را بسازیم و هرگز تسلیم زر و زیور دنیا طلبان و فریب مکاران و ظلم ستمگران نگردیم.

- با آگاهی و بصیرت روزافزون، پرده های تزویر را کنار زنیم و لحظه ای از مسیر ولایت جدا نشده و لحظه ای از تقدیم جان و مال و آبروی خود دریغ نورزیم.

- تمامی استعدادها و توانایی های خود را در جهت استمرار راه نورانی، نه شرقی و نه غربی امام خمینی (ره)، و تحقق آرمانهای یاران بسیجی شهید، بکار ببندیم و تا آخرین منزل، آخرین نفر و آخرین قطره خون، برای اعتلای کلمه الله بایستیم و شهادت در این راه را قله افتخار بدانیم.

- همواره پاسدار ارزش ها و دستاوردهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و با حفظ و صیانت از حریم مرزهای هویتی و اتقان اسناد هویتی، در جهت افزایش کارآمدی نظام و رضایتمندی ارباب رجوع بی وقفه تلاش نموده و با ارائه خدمات آسان، کم هزینه و سریع در خدمت محرومین و قشر آسیب پذیر و نیازمند به خدمات هویتی باشبیم.

- به دوستان خدا مهر ورزیم و با دشمنان او نسازیم.

- همواره یاور مظلومان و خصم ستمگران باشیم.

- در خودسازی، تقویت ایمان خود و گسترش قانون خدا در جهان بکوشیم تا بانگ لا اله الا الله و محمد رسول الله بر تمام جهان طنین می افکند، دست از مبارزه با شرک و کفر و نفاق بر نداریم.

پروردگارا تو خود شاهد باش که این کلمات به فضل تو بر جان و زبانمان جاری شد و پایداری بر آن، جز با مدد تو ممکن نخواهد بود. پس به لطف خود، ما را در این راه ثابت قدم بدار و در روز محشر نیز با بسیجیانمان محشور بفرما.

هفته مبارک بسیج

 آذر 1399