سازمان ثبت احوال کشور

شعار سال
Increase text size Decrease text size
نقشه شبکه اطلاع رسانی سروش
تاریخ 1399/09/09         ساعت 16:11:29     گروه خبری ستادی

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، متن پیام رییس سازمان ثبت احوال کشور به مناسبت ایام هفته بسیج به شرح ذیل می باشد:

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم


مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند

سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۳

 

نهاد مقدس بسیج ، نماد مشارکت مردمی در حراست از داشته های آیینی و ملی و تجلی اراده عمومی برای صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی ایران است. شجره طیبه ای که افزون بر چهار دهه از عمر با برکت آن میگذرد و لحظه لحظه این بالیدن مدام با شکوفایی و تاریخ سازی همراه بوده است. از ایام دفاع مقدس گرفته تا اینک که صحنه وآرایش میدان نبرد تغییر یافته است.

امروزه ودرشرایط خطیر کنونی که پیچیدگی دسیسه های دشمن ،هوشیاری و بصیرتی روزافزون می طلبد ،شایسته است با پاسداشت یاد امام راحل(ره) وشهدای عالیقدر انقلاب ، بر ویژگیهای اصیل بسیج که ایثار ، خلوص ، تلاش مضاعف ، اعتماد به نفس و توکل به حضرت حق از جمله مهمترین ایشان است ، تاکید ورزیده و با عزیزان کوچ کرده از این قافله تجدید پیمان کنیم که در خدمت به خلق کوشا و پرتوان بمانیم.

هفته مقدس بسیج بر همه اعضای خانواده بزرگ ثبت احوال وتمامی بسیجیان شیردل گرامی باد.

 

                                                                                    حمید درخشان نیا

                                                                                معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور