سازمان ثبت احوال کشور

شعار سال
Increase text size Decrease text size
نقشه شبکه اطلاع رسانی سروش
تاریخ 1399/10/24         ساعت 12:53:15     گروه خبری ستادی

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان البرز، حمید درخشان نیا رئیس سازمان ثبت احوال کشور به همراه مشاور عالی سازمان، معاون امور اسناد هویتی، معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع و مشاور رئیس و مدیرکل حراست در اداره کل ثبت احوال استان حضور بهم رسانیده و ضمن تبریک سالروز تاسیس ثبت احوال در سوم دیماه ، از تلاش های همکاران استان تقدیر و تشکر کرد.

رییس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه  همکاری و همدلی بین کارمندان ثبت احوال کشور علی الخصوص ثبت احوال استان سبب پیشبرد اهداف سازمان ثبت احوال خواهد شد گفت: موتور محرکه هر سیستمی، انگیزش همکاران و کارمندان آن مجموعه است لذا رعایت اخلاق، احترام وعدالت در رفتار ، مقررات اداری ، خدمات رفاهی و انتصاب می تواند سبب ایجاد این انگیزه شود و این مهم حتی با وجود کمبود امکانات نیز می تواند در رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده یاری دهنده سیستم ها باشد.

حمید درخشان نیا اظهار کرد: بیماری کرونا اگرچه مشکلات زیادی برای مردم و مسئولین بوجود آورده لکن مسیرهای جدیدی را جهت ارائه خدمات مطلوب همچون ارائه خدمات از راه دور و برگزاری جلسات بصورت وبینار که سبب کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت می شود را پیش روی جامعه گذاشته است.

در این دیدار رفیع پور مدیرکل ثبت احوال استان ضمن خوشامدگویی، حضور رییس سازمان و معاونین را در استان البرز سبب ایجاد انگیزه و همبستگی بیشتر دانستند.

رفیع پور در ادامه گزارش مبسوطی از عملکرد ثبت احوال استان بیان کرد و گفت: ثبت احوال استان توانست در اخذ درخواست کارت هوشمند ملی  رتبه برتر کشور را در سال 99 و از آغاز طرح کسب نماید.

وی تصریح کرد: در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی ثبت احوال استان جزء دستگا ه های برتر استان می باشد.

مدیرکل ثبت احوال استان البرز افزود: ارائه خدمات مطلوب حتی در شرایط فعلی با وجود ویروس کرونا بصورت کامل و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برقرار بوده و ثبت احوال استان در رضایت مندی ارباب رجوع دستگاه برتر استان می باشد.

رفیع پور همچنین در خصوص اسناد تک برگی ادارات ثبت احوال استان گفت: این اسناد بصورت مستمر در حال پیگیری بوده و تا کنون جهت 4 اداره سند مربوطه اخذ گردیده است.

وی تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع، همکاران و خانواده محترم آنان، مردم شریف استان، بازنشستگان و ایثارگران در اولویت بوده و مراسم و مجالس گرامیداشت و نکوداشت مناسبتی با حضور این عزیزان در سال گذشته برگزار گردیده است.

رفیع پور با بیان اینکه شورای معاونین ثبت احوال استان بصورت مستمر و با تهیه مستندات لازم برگزار می گردد و تصمیمات لازم در این جلسات اتخاذ و سپس اجرایی می گردد گفت: از پتانسیل نیروهای جوان و خانم های شاغل در ثبت احوال استان جهت پیشبرد اهداف سازمانی بصورت هدفمند استفاده می شود.