سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

نقشه شبکه اطلاع رسانی سروش
تاریخ 1399/12/04         ساعت 11:07:03     گروه خبری ستادی

تصویر

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین المل، مراسم تقدیر و تشکر از فرزندان شاغل در سازمان ثبت احوال کشور با حضوررییس، معاونین، مشاورین، اعضاء کمیته ایثارگران و جمعی از فرزندان شهدا شاعل در این سازمان با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در این جلسه رییس سازمان ثبت احوال کشور با تبریک ولادت امام جواد (ع) که جوانترین امام است با اشاره به آیه 169 سوره آل عمران گفت: این آیه بهترین توضیح و تفسیر برای شهدا است چرا که خداوند متعال می فرماید: شهدا زندگانی هستند گه نزد پروردگارشان روزی می خورند.

وی با بیان اینکه شهدا از لحاظ صفات انسانی بهترین افراد بودند گفت: قدر این شهدا را دانستن برای فرزندان آنها مسئولیت بزرگی را ایجاد می کند

رییس سازمان ثبت احوال کشور اظهار کرد: ما همگی حزب الله هستیم پس باید رنگ خدایی داشته باشیم یعنی امانتدار، صادق، مهربان، ایثارگر و خدمت گذار باشیم.

درخشان نیا اظهار امیدواری کرد: تمام کارکنان نظام جمهوری اسلامی در پناه خداوند محفوظ باشند و بتواند توشه خوبی برای آخرت خود جع کنند.

همچنین در ابتدای مراسم ناصر صامعی مشاور عالی ریاست سازمان با اشاره مختصری به فعالیت های انجام شده در حوزه ایثارگران در این خصوص گزارش مختصری ارائه کرد.

سپس بیدکی مشاور رییس سازمان در امور ایثارگران با تبریک ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز مرد، ضمن تشکر از دست اندارکاران برگزاری این جلسه به ارائه گزارشی در حوزه کاری خود پرداخت.

وی با بیان اینکه در طول سالهای گذشته هیچ رویه ی یکسانی در امور ایثارگران وجود نداشت که این امر موجب بروز نارضایتی در ایثارگران عزیز میشد گفت: به لطف خداوند و درایت رییس سازمان رویه  ی یکسانی در کشور کشور به وجود آمده که بازتاب بسیار خوبی داشته و همکاران  از این برنامه منسجم بسیار تشکر می کنند.

بیدکی با بیان اینکه 13 شهید ثبت احوالی در کل کشور وجود دارد گفت: برای همسران این شهیدان کمک هزینه سفر زیارتی درنظر گرفته شده است.

مشاور رییس سازمان در امور ایثارگران، خواستار انتصاب مدیران شایسته، کارآفرین و دارای ابتکار عمل در امور ایثار گران شد وتصریح کرد: اگر ایثارگری خطای انجام داد باید چندین برابر دیگران مجازات شود، چراکه اینان وارثان اصلی نظام هستند.

در این مراسم از همکاران سازمان که افتخار فرزندی شهید را دارا هستند با اهدای لوح تقدیر ، قدردانی به عمل آمد.