جمعه 15 آذر 1398   
 

--« اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیار با اهمیت است - مقام معظم رهبری     

نظر سنجی
در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعالی برای شما وجود ندارد
 
آمار مراجعات
  مهمان :   4
  عضو :   0

آمار این صفحه
  امروز :   0
  دیروز :   3
  کل مراجعات :   45430
 
ورود به سامانه
 

12:33 1398/09/03
ریاست ثبت احوال آمل به همراه جمعی از کارکنان در راهپیمایی روز یکشنبه 3 آذر 1398 به مناسبت محکوم نمودن حوادث و اغتشاشات آبان ماه ، شرکت نمودند . در این راهپیمایی که از ساعت 9 صبح و از مبدأ میدان قائم شروع شد ، اقشار مردم به همراه کارکنان ادارات و ارگانهای مختلف شهرستان آمل حضور یافتند و در پایان در گلزار شهدای امام زاده ابراهیم (ع) گردهم آمده و با آرمانهای امام و انقلاب پیمان دوباره بستند.
حضور مدیرکل ثبت احوال مازندران به اتفاق معاونین در اداره آمل
09:29 1398/08/14
علی رجبی مدیرکل ثبت احوال استان مازندران به اتفاق مجید عباس زاده معاون امور اسناد هویتی ، علیرضا افسری معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ، احمد مناجاتی رئیس اداره منابع انسانی و پشتیبانی ، بهرام رضی رئیس اداره حراست و مصطفی یوسفی مسئول روابط عمومی روز دوشنبه 13 آبان 1398 جهت بازدید دراداراه ثبت احوال آمل حضور یافتند . در این بازدید ابتدا بخشهای مختلف این اداره مورد ارزیابی قرار گرفت سپس جلسه مشترکی با رئیس و معاونان این اداره در اتاق کنفرانس تشکیل شد که ابتدا رئیس ثبت احوال آمل گزارش عملکرد مربوط به اداره خود را ارائه دادند و پس از آن هر یک از معاونین اداره کل ارزیابی از عملکرد مربوط به حوزه خود را تشریح کردند . در ادامه مهندس رجبی مدیرکل ثبت احوال مازندران طی جلسه ای ضمن تقدیر و تشکر از تلاش همکاران اداره آمل ،بر لزوم جدیت و پیگیری بیشتر جهت افزایش تعداد درخواستهای کارت هوشمند ملی و تعویض شناسنامه تاکید نمودند . در پایان جلسه با ذکر صلوات خاتمه یافت .
08:22 1398/06/07
صبحانه کاری مدیرکل ثبت احوال مازندران با کارکنان اداره آمل در هفته دولت
30 اردیبهشت ماه روز ملی جمعیت
09:58 1398/03/01
در راستای گرامیداشت روز ملی جمعیت (30 اردیبهشت ماه) و به منظور اجرایی شدن سیاستهای جمعیتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری ، همایشی در روز سه شنبه مورخ 1398/2/31 با حضور روسا و مسئولین ادارات و ارگانهای مختلف شهر آمل در مرکز بهداشت این شهرستان برگزار گردید . در این مراسم که جناب آقای علی رجبی مدیرکل محترم ، ریاست اداره حراست ثبت احوال استان و همچنین مدیریت ثبت احوال آمل نیز حضور داشتند آقای رجبی در خصوص وضعیت آماری ولادت و وفات ، نرخ زاد و ولد و لزوم همکاری دستگاه ها در اعلام بموقع وقایع حیاتی به اداره ثبت احوال سخنانی را ایراد فرمودند .
جشن نیمه شعبان
10:23 1398/02/02
روز شنبه مورخ 31 فروردین ماه 1398 در آستانه نیمه شعبان و فرارسیدن میلاد فرخنده حضرت مهدی (عج) همزمان با مراسم جشن و شادی در سراسر کشور ، در اداره ثبت احوال آمل نیز با آذین بندی محیط اداره و پخش شربت و شیرینی بین همکاران و مراجعه کنندگان در طول ساعات کاری اداری به استقبال این عیدبزرگ رفتند .
راهپیمایی 22 بهمن
11:50 1397/11/24
حضور حماسی مردم آگاه و همیشه در صحنه شهرستان آمل، همگام با آحاد ملت بزرگ ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال برگ زرین دیگری بر تاریخ افتخارات این شهر و کشور عزیزمان افزود و نمایش پرشور و حماسی این مردم پاسخی کوبنده و قاطع به تهدیدات آمریکا و دشمنان انقلاب اسلامی بود . همزمان و همراه با دیگر اقشار جامعه ، کارکنان اداره ثبت احوال آمل هم در راهپیمایی ساگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی حضور یافتند و با آرمانهای انقلاب اسلامی ، امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق نمودند .
14:16 1397/11/06
صبح روز ششم بهمن ماه سال 1360 یک روز سرد زمستانی، ملت شجاع و انقلابی آمل از خانه ها بیرون آمدند و نبرد خود را با منافقان در کنار سپاه، رزمندگان و بسیجیان آغاز کردند و با ساختن سنگر های بی شمار برای رزمندگان نام شهر هزار سنگر را برای آمل رقم زدند. سهم این مردم غیور در این میان سرنوشت ساز بود، در پایان درگیری ها و با رشادت های مردم ، شهر در کنترل ملت قرار گرفت. در این شکوه حماسه 42 مرد و زن در راه وفاداری به انقلاب به شهادت رسیدند.
به مناسبت یکصدمین سال تاسیس سازمان ثبت احوال
09:51 1397/10/09
جهت گرامیداشت هفته ثبت احوال یک بازی دوستانه فوتسال با مشارکت کارکنان ادارات استان برگزار گردید .
undefined
اطلاعیه و بخشنامه ها
میز خدمت الکترونیکی
پیوندها
 
صندوق دریافت نظرات پیشرفته
 
* گيرنده:
فرستنده:
* پست الکترونيکي :     
تلفن:  
موبایل:  
* موضوع:  
* متن:
نوع: