دوشنبه 18 اسفند 1399   
 
تاریخ 1399/10/03         ساعت 07:38:11     گروه خبری گروه خبری - خبر

دکتر حمید درخشان نیا رئیس سازمان ثبت احوال کشور به مناسبت سوم دیماه روز ملی ثبت احوال پیامی صادر کردند . متن پیام بدین شرح است.....
 

بسم الله الرحمن الرحیم

ای مردم ما شما را از مرد و زنی آفریدیم و شما را ملت و قبیله قبیله گردانیدیم تا با یکدیگر شناسایی متقابل حاصل کنید و در حقیقت ارجمندترین شما نزد خدا پرهیزگارترین شماست بی تردید خداوند دانای آگاه است(سوره مبارکه حجرات آیه شریفه13)

روز ملی ثبت احوال یادآور میثاق همیشگی ما با مردم گرانقدر سرزمین مان برای ادای بایسته خدمت و تلاش در جهت اعتلای ملی است . در سال بسیار دشواری که مملو از آزمونهای الهی و دسیسه های استکبار جهانی بود ، همکاران تلاش گر و کوشای سازمان ثبت احوال کشور با تکیه بر پروردگار بزرگ ، نجیبانه و مسئولانه در ایفای نقش اجتماعی خود کوشیدند و بی توجهی به کاستی ها و محدودیت امکانات ، به نحو شایسته سعی در انجام وظایف محوله داشتند.این پایان مسیر نیست . راهی که در پیش گرفته ایم با رفع مضایق و تنگناهای احتمالی ، بهبود مداوم بازده کاری ، مدیریت مناسب منابع و به ویژه سرمایه های انسانی ، افزایش شاخص های خدمت رسانی و در نتیجه شکوفایی سازمانی به لطف خداوند طی خواهد شد . از ترمیم خویش باز نمی ایستیم و می کوشیم اخلاص ، تعهد ، روزآمدی ، توسعه منابع و یکپارچگی و همبستگی سرلوحه رفتارمان باشد.در آغاز یکصد و سومین سالی که از افتخار خدمت به میهن برخوردار هستیم ، با آرزوی سلامتی و طول عمر رهبر فرزانه انقلاب و توفیق دولت کریمه جمهوری اسلامی بر روان پاک امام راحل (ره) و شهدای گران سنگ انقلاب و به ویژه شهدای مدافع سلامت و سنگربانان امنیت ایران اسلامی و مرزبانان هویت ایرانیان درود می فرستیم و برای تمامی اعضای خانواده بزرگ ثبت احوال کشور ، عزت ، سلامتی و سربلندی از درگاه ایزد یکتا مسألت می نماییم.

حمید درخشان نیا

معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور