شنبه 16 آذر 1398   
 

سال 1398 سال " رونق تولید "---------------- « اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیار با اهمیت است - مقام معظم رهبری ---------------- ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ---------------- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

اخبار و تازه ها
10:30 1398/08/23
احمد حسین زادگان با اهداء لوح تقدیر کسب رتبه برتر اداره کل ثبت احوال مازندران در اولین ارزیابی میدانی میزان رضایت مردم از دستگاههای اجرایی استان مازندران را به علی رجبی و تمامی کارکنان پرتلاش و خدوم مجموعه ثبت احوال مازندران تبریک گفت.
10:25 1398/08/23
مهندس رجبی مدیرکل ثبت احوال به اتفاق معاونین ستادی و جمعی از روسای ادارات ثبت احوال استان مازندران طی جلسه ای راهکارهایی را در جهت تشویق هم استانیها ی مازندرانی برای دریافت کارت هوشمند ملی برسی نمودند.
12:36 1398/07/09
به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، مراسم پانزدهمین دوره جشنواره شهید رجایی با شعار، افزایش اعتماد عمومی از طریق ارتقاء فرهنگ سازی، شفافیت سلامت اداری و توسعه دولت الکترونیک به منظور تجلیل از دستگاه های اجرایی نمونه (چهارشنبه مورخ 1398/6/6) همزمان با هفته دولت، با حضور رئیس‌جمهور و اعضای هیئت‌ دولت و جمعی از مدیران اجرایی کشور، در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد و دستگاه های اجرایی برتر کشور در فرآیند ارزیابی عملکرد سال 97 اعلام شدند. در این مراسم سازمان ثبت احوال کشور به عنوان دستگاه برتر در "مجموع محورهای شاخص های عمومی و اختصاصی" و همچنین دستگاه برتر "بر اساس میزان رضایتمندی مردم" معرفی شد و رییس سازمان با حضور در جایگاه لوح سپاس مربوطه را از ریاست جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد. کسب این رنبه درخشان که حاصل زحمات کلیه همکاران خدوم و نجیب خانواده ثبت احوال کشور می باشد را به این عزیزان شادباش گفته و برای همه خادمین کشور آرزوی توفبق روز افزون داریم.
12:29 1398/07/09
به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، در راستای اجرای مصوبه شماره 579095 شورای عالی اداری، کانون ارزیابی و توسعه شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای در سازمان ثبت احوال کشور آغاز بکار کرد. این دستورالعمل مشتمل بر 5بند، یک تبصره و 10برگ پیوست از جمله تعاریف واژگان و اختصارات، ارزیابی شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای و توسعه شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای بوده و تاسیس آن نخستین گام در جهت ساماندهی انتصابات و نیز توسعه توانمندی ها بر اساس مدل شایستگی دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد. شایان ذکر است، سازمان ثبت احوال کشور نخستین دستگاه اجرایی در میان سازمان های تابعه دولتی می باشد که این کانون را در جهت فرآیند ارزیابی و توسعه با توجه به ضرورت های موجود راه اندازی کرده است.
12:17 1398/07/09
این مطلب را حسین حسن نژاد معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی استانداری مازندران در جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال مازندران که با حضور مدیران کل ستادی استانداری و دستگاههای اجرایی استان ، معاونین و روسای ستادی ثبت احوال مازندران (عضو شورای هماهنگی ثبت احوال) ، در دفتر کار معاون سیاسی تشکیل شد بیان کرد.
08:21 1398/06/27
مهندس رجبی طی پیامی کسب رتبه نخست اداره کل ثبت احوال مازندران در اولین ارزیابی میزان رضایت مردم از عملکرد دستگاههای اجرایی استان مازندران و همچنین معرفی بعنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجائی را به مدیران ، روسا و کارکنان خدوم و زحمت کش ثبت احوال مازندران تبریک گفت.
08:16 1398/06/27
رئیس کمیته مطالعات جمعیتی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تعداد زاد و ولد در کشورمان به شدت در حال کاهش است.
08:46 1398/06/10
جشنواره شهید رجایی مازندران با شعار ” افزایش اعتماد عمومی از طریق ارتقای فرهنگ سازمانی، شفافیت سلامت اداری و توسعه دولت الکترونیک ” در سالن همایش این سازمان برگزار شد که اداره کل ثبت احوال مازندران توانست در شاخص های اختصاصی رتبه اول را کسب نماید.
 
خدمات ثبت احوال