جمعه 15 اسفند 1399   
 
تاریخ 1399/09/09         ساعت 09:14:41     گروه خبری بندپی شرقی

مراسم معارفه مهدی قلی پور که با حکم مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال مازندران به عنوان ریاست اداره ثبت احوال فریدونکنار منصوب شد با حضور مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال مازندران ، محمد مهدی نصیری کناری فرمانــدار شهـرستـان فریدونکنار ، بهرام رضی رئیس اداره حراست اداره کل ثبت احوال مازندران ، مصطفی یوسفی مسئول روابط عمومی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال مازندران ، در این مراسم محمد مهدی نصیری کناری فرمانــدار شهـرستـان فریدونکنار سخنانش را با خیرمقدم به حضار در جلسه به ویژه جناب آقای فاطمی مدیرکل ثبت احوال مازندران و هیئت همراه آغاز نمود و با ابراز رضایت از عملکرد جناب آقای مهدی مجیدی در طول مدت خدمتشان در سمت ریاست ثبت احوال فریدونکناراظهار داشت ، انشاء ا.. ریاست بعدی اداره جناب آقای قلی پور و همکاران پرتلاش و خدوم اداره ثبت احوال فریدونکنار با جدیت و وجدان کاری خدمت رسانی به مردم شهرستان را سرلوحه کار خود قرار دهند. در ادامه مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال مازندران با اشاره به اینکه امروزه حرکت سازمان ثبت احوال روبه جلو و به سمت یک ثبت احوال پویا و نتیجه گراست اظهار داشت ؛ یکی از کارهای مهمی که از زمان قبول مسئولیت بنده بعنوان مدیرکل ثبت احوال مازندران در دستور کار قرار دادیم خدمت رسانی به مردم در اسرع وقت و همکاری تنگاتنگ روسای ادارات با فرمانداران ، ائمه جمعه و نمایندگان مجلس برای پیشبرد اهداف سازمان ثبت احوال و در نتیجه خدمت رسانی به مردم بوده است . فاطمی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات جناب آقای مهدی مجیدی گفت ؛ ما انتظار داریم جناب آقای قلی پور ریاست جدید اداره ثبت احوال فریدونکنار ضمن تسریع در خدمت گذاری به مردم ، دقت و امنیت را در کارشان بالا ببرند. فاطمی در پایان اظهار امیدواری که انشاء ا... با همکاری و تعامل هر چه بیشتر فرمانداری و اداره ثبت احوال فریدونکنار ثبت احوال را به اهداف خود که درنهایت تسهیل در خدمت رسانی به مردم عزیز است برسانند. در پایان مهدی قلی پور رئیس جدید اداره ثبت احوال فریدونکنار با تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات شبانه روزی آقای مهدی مجیدی اظهار داشت ؛ اداره ثبت احوال فریدونکنار و ادارات تابعه در حقیقت آبرو ، پیشانی و چشم و چراغ اداره کل و سازمان هستند و امیدوارم در مسئولیتی که به عهده اینجانب نهاده شده برای ارتقاء و حفظ این آبرو امانت دار خوبی باشم.رئیس اداره ثبت احوال فریدونکنار کار با خرد جمعی و مشارکت عمومی ، کاهش هزینه ها ، عملکرد مطلوب و رعایت دقیق قوانین را از اهم اولویتهای جدید برنامه کاری و راهبردی خود در این اداره عنوان کرد .
این  مراسم با ابلاغ حکم انتصاب ریاست ثبت احوال فریدونکنار به مهدی قلی پور و همچنین اهداء لوح  جهت تقدیر از تلاش های مهدی مجیدی به پایان رسید.شایان ذکر است در ادامه این مراسم مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال مازندران و هیئت همراه با حضور در اداره ثبت احوال شهرستان فریدونکنار ضمن دیدار و خداقوت به همکاران و همچنین معارفه مهدی قلی پور به سمت ریاست این اداره از تلاشها و زحمات شبانه روزی آقای مهدی مجیدی ریاست اسبق این اداره تقدیر و تشکرنمودند.