یکشنبه 19 اردیبهشت 1400   
 
تاریخ 1399/12/06         ساعت 08:21:57     گروه خبری بندپی شرقی

مراسم معارفه آرش برهانی که با حکم مدیرکل ثبت احوال مازندران به عنوان ریاست اداره ثبت احوال بابلسر منصوب شد با حضور مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال مازندران ، اسماعیل حسن زاده فرمانــدار شهـرستـان بابلسر ، علیرضا افسری معاون فناوری اطلاعات اداره کل ثبت احوال مازندران و مصطفی یوسفی مسئول روابط عمومی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال مازندران ، در این مراسم اسماعیل حسن زاده فرمانــدار شهـرستـان بابلسر سخنانش را با خیرمقدم به حضار در جلسه به ویژه جناب آقای فاطمی مدیرکل ثبت احوال مازندران و هیئت همراه آغاز نمود و با ابراز رضایت از عملکرد جناب آقای سید زین العابدین هاشمی در طول مدت خدمتشان در سمت ریاست ثبت احوال بابلسراظهار داشت ، انشاء ا.. ریاست بعدی اداره جناب آقای برهانی و همکاران پرتلاش و خدوم اداره ثبت احوال بابلسر با جدیت و وجدان کاری خدمت رسانی به مردم شهرستان را سرلوحه کار خود قرار دهند. در ادامه مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال مازندران با اشاره به اینکه امروزه حرکت سازمان ثبت احوال روبه جلو و به سمت یک ثبت احوال پویا و نتیجه گراست اظهار داشت ؛ یکی از کارهای مهمی که از زمان قبول مسئولیت بنده بعنوان مدیرکل ثبت احوال مازندران در دستور کار قرار دادیم خدمت رسانی به مردم در اسرع وقت و همکاری تنگاتنگ روسای ادارات با فرمانداران ، ائمه جمعه و نمایندگان مجلس برای پیشبرد اهداف سازمان ثبت احوال و در نتیجه خدمت رسانی به مردم بوده است . فاطمی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات جناب آقای هاشمی گفت ؛ ما انتظار داریم جناب آقای برهانی ریاست جدید اداره ثبت احوال بابلسر ضمن تسریع در خدمت گذاری به مردم ، دقت و امنیت را در کارشان بالا ببرند. فاطمی در پایان اظهار امیدواری که انشاء ا... با همکاری و تعامل هر چه بیشتر فرمانداری و اداره ثبت احوال بابلسرثبت احوال را به اهداف خود که درنهایت تسهیل در خدمت رسانی به مردم عزیز است برسانند.

این  مراسم با ابلاغ حکم انتصاب ریاست ثبت احوال بابلسر به آرش برهانی و همچنین اهداء لوح  جهت تقدیر از تلاش های سید زین العابدین هاشمی به پایان رسید.

شایان ذکر است در ادامه این مراسم مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال مازندران و هیئت همراه با حضور در اداره ثبت احوال شهرستان بابلسر ضمن دیدار و خداقوت به همکاران و همچنین معارفه آرش برهانی به سمت ریاست این اداره از تلاشها و زحمات شبانه روزی آقای هاشمی ریاست اسبق این اداره تقدیر و تشکر بعمل آمد.