سه شنبه 31 فروردین 1400   
 

سال 1399 سال " جهش تولید " ---------------- « اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیار با اهمیت است - مقام معظم رهبری ---------------- ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ---------------- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

اخبار و تازه ها
11:05 1400/01/29
در تاریخ 1400/1/26 جناب آقای مهندس فرزانه ، نماینده محترم مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی به همراه بخشدار محترم چمستان و همراهان ، با حضور در اداره ثبت احوال چمستان ، ضمن بازدید از بخش های مختلف این اداره ، جلسه مختصری با آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان تشکیل دادند. در این جلسه ، رئیس اداره ثبت احوال چمستان ضمن ارائه گزارشی مختصر از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان در سال 1399 ، در خصوص چگونگی ارائه خدمات به مردم مطالبی را بیان و در پایان از برخی مشکلات موجود از جمله استیجاری بودن ساختمان اداره ثبت احوال ، با نماینده محترم به گفتگو پرداختند. جناب آقای مهندس فرزانه نیز ، ضمن تبریک به مناسبت سال جدید و ماه مبارک رمضان ، ضمن تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان به جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه ، در خصوص حل برخی مشکلات موجود راهکارهایی را بیان فرمودند.
08:27 1399/11/13
دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی بخش چمستان در مورخ 1399/11/9 در محل بخشداری چمستان با حضور بخشدار محترم چمستان ، ریاست محترم اداره ثبت احوال نور ، ریاست محترم اداره آموزش و پرورش چمستان ، شهردار محترم و رئیس شورای شهر چمستان ، فرماندهی محترم نیروی انتظامی چمستان، ریاست محترم اداره پست ، ریاست محترم اورژانس اجتماعی شهرستان نور و دبیر محترم دهیاری های بخش چمستان برگزار گردید. در این جلسه آقای علی جعفریان ، ریاست محترم اداره ثبت احوال چمستان ، با تشریح مهم ترین فعالیت های در حال اجرای سازمان ثبت احوال کشور به بیان اهمیت و ضرورت ثبت وقایع حیاتی پرداختند و در ادامه گزارشی از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان در ده ماهه سال 1399 را ارائه نموده و به مقایسه آن با مدت مشابه در سال قبل پرداختند. در ادامه جلسه نیز ، جناب آقای مهندس هزارجریبی ، بخشدار محترم چمستان ، ضمن تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان ، با بیان اهمیت ثبت به موقع وقایع حیاتی از ادارات و نهادهای مستقر در بخش چمستان خواستند تا نهایت همکاری با اداره ثبت احوال چمستان را معمول دارند. در پایان جلسه ، هر یک از حاضران در جلسه مطالبی مرتبط به اداره خود و چگونگی همکاری فی مابین با اداره ثبت احوال را بیان نمودند و جلسه به تصویب 7 مصوبه در خصوص چگونگی همکاری ادارت با اداره ثبت احوال چمستان در ثبت به موقع وقایع حیاتی به پایان رسید.
08:23 1399/10/27
در مورخ 1399/10/24 کارشناس بخش امور هویتی اداره کل ثبت احوال مازندران با حضور در اداره ثبت احوال چمستان ، از این اداره بازدید بعمل آوردند. در این بازدید که با حضور آقای برهانی و جورسرا از کارشناسنان بخش اسناد هویتی اداره کل ثبت احوال مازندران حضور داشتند ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره ثبت احوال چمستان ، فعالیت ها و نحوه ارائه خدمات دهی اداره ثبت احوال چمستان مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت و در پایان بازدید با برگزاری جلسه با رئیس اداره ثبت احوال چمستان ، نحوه ارائه خدمات دهی کارکنان اداره را مطلوب و از زحمات کارکنان اداره ثبت احوال چمستان تقدیر نمودند.
به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس ثت احوال
12:45 1399/10/04
به مناسبت سوم دی ماه ، یکصدو دومین سالروز تاسیس ثبت احوال چمستان ، در تاریخ1399/10/4 جلسه ای با حضور ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان برگزار گردید. در این جلسه آقای علی جعفریان ، رئیس اداره ثبت احوال چمستان ضمن تبریک به مناسبت سوم دی ماه ، تاریخچه ی مختصری از چگونگی ایجاد و تاسیس ثبت احوال را بیان نمود و در ادامه مطالبی را در خصوص چگونگی ارائه خدمات مطلوب تر به مردم را ارائه نموده و در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان اداره ثبت احوال با اهدای هدایای از فعالیت کارکنان اداره ثبت احوال چمستان تقدیر و تشکر نمودند
یکصد و دومین سالروز تاسیس ثبت احوال
12:30 1399/10/02
به مناسبت سوم دی ماه ، یک صد دومین سالروز تاسیس ثبت احوال ، بنری توسط اداره ثبت احوال چمستان تهیه و در درب ورودی اداره ثبت احوال چمستان نصب گردید.
حضور کارشناسان اداره کل ثبت احوال در چمستان
09:21 1399/06/26
در تاریخ 1399/6/25 ،جناب آقای امیرآبادی بازرس ویژه مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال به همراه جناب آقای جور سرا ، کارشناس و بازرس دفاتر پیشخوان و جناب آقای خادمی کارشناس مالی با حضور در اداره ثبت احوال چمستان ، ضمن بازدید از اداره ثبت احوال چمستان ، فعالیت های این اداره در 5 ماهه اول سال 99 را مورد برسی قرار دادند. در پایان جلسه ، جناب آقای امیر آبادی ، ضمنتقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان در ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه ، از نحوه ی انجام فعالیت های انجام شده در اداره ثبت احوال چمستان ابراز رضایت نمودند. ضمنا دفتر پیشخوان شهری چمستان نیز توسط جناب آقای جورسرا مورد بازرسی و فعالیت های این دفتر مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
برگزاری جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی
08:32 1399/06/26
جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی بخش چمستان ، در تاریخ 1399/6/22 در محل بخشداری چمستان با حضور بخشدار محترم چمستان ، ریاست محترم اداره ثبت احوال چمستان ، ریاست محترم اداره ثبت احوال نور ، رؤسا و معاونین ادارات چمستان برگزار گردید. در ابتدای جلسه ، جناب آقای علی جعفریان ، ریاست اداره ثبت احوال چمستان ضمن بر شمردن فعالیتهای سازمان ثبت احوال کشور ، به تشریح و توضیح چگونگی انجام برخی از این فعالیتها پرداختند. و در ادامه آمار دقیقی از وقایع حیاتی ثبت شده در بخش چمستان در سال 1398 را ارائه داده و همچنین با ارائه آماری از وقایع حیاتی ثبت شده در 5 ماهه اول سال 99 به مقایسه آن با مدت مشابه در سال قبل پرداخت. رئیس اداره ثبت احوال چمستان در بخش پایانی صحبت های خود ، با بیان همیت و ضرورت ثبت به موقع وقایع حیاتی ، از بخشدار محترم چمستان خواست تا به دهیاران ابلاغ نمایند تا نهایت همکاری با اداره ثبت احوال را اعمال نمایند. در ادامه جلسه ، جناب آقای هزارجریبی ، بخشدار محترم بخش چمستان ، ضمن تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان در ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف منطقه ، با بیان اهمیت آمارهای تولید شده سازمان ثبت احوال در برنامه ریزی های خرد و کلان کشور ، نکاتی در خصوص چگونگی همکاری فی مابین نهادها ، ادارت و دهیاری های بخش چمستان با اداره ثبت احوال چمستان را بیان نمودند در پایان جلسه ، هر یک از حاضرین در جلسه نکاتی در خصوص مباحث مطرح شده در جلسه را مطرح نمودند . و با جمع بندی موضوعات مطرح شده ، جلسه با تصوب مصوباتی مربوط به ثبت به موقع وقایع حیاتی و چگونگی همکاری ادارت با ثبت احوال ، خاتمه یافت
08:41 1399/03/26
جناب آقای فاطمی مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال مازندران به همراه ، جناب آقای قنبرپور معاونت محترم مدیریت و برنامه ریزی ثبت احوال مازندران و جناب آقای امیر آبادی بازرس اداره کل در روز یک شنبه مورخ 1399/3/25 به صورت سرزده در اداره ثبت احوال چمستان حضور یافته و از این اداره بازدید بعمل آوردند . در این بازدید جناب آقای فاطمی ، ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره ثبت احوال چمستان ، گزارشی از نحوه فعالیت و ارائه خدمات را از کارکنان این اداره دریافت نمودند و در پایان، جلسه ای در اتاق رئیس اداره ثبت احوال چمستان برگزرار گردید در ابتدای جلسه ، جناب آقای علی جعفریان ، رئیس اداره ثبت احوال چمستان ضمن خیر مقدم گویی و تبریک به جناب آقای فاطمی به جهت انتصاب ایشان به مدیریت ثبت احوال مازندران و آرزوی توفیق و موفقیت برای ایشان ، گزارشی از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان ارائه نموده و برخی از مسائل و موارد مربوط به اداره ثبت احوال چمستان را مطرح نمودند در پایان جلسه نیز مدیریت حترم اداره کل ثبت احوال مازندران، ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان اداره ثبت احوال چمستان ،در خصوص ارائه خدمات مطلوب تر به ارباب رجوع ، و همچنین چگونگی انجام برخی از فعالیت ها مواردی را مطرح نمودند.
 
 
خدمات ثبت احوال