سه شنبه 5 بهمن 1400   
 

سال 1399 سال " جهش تولید " ---------------- « اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیار با اهمیت است - مقام معظم رهبری ---------------- ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ---------------- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

اخبار و تازه ها
تصویر
00:00 1400/11/04
در روز سوم بهمن ماه و به مناسبت تولد حضرت فاطمه (س) و روز زن جلسه ای با حضور کارکنان اداره ثبت احوال چمستان برگزار گردید در این جلسه آقای علی جعفریان ریاست اداره ثبت احوال چمستان ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و بر شمردن ویژگی ها و کرامات حضرت فاطمه (س) ، از کارکنان زن اداره خواستند با الگو قرار دادن این بانوی بزرگورا در زندگی شخصی و کاری راه سعادت و موفقیت هموار نمایند. در پایان جلسه ، ریاست اداره ثبت احوال چمستان با اهدای هدیه ای از زحمات خانم مریم اسکندری و خانم مریم غفاری ، کارکنان زن اداره ثبت احوال چمستان تقدیر بعمل آمد.
تصویر
برگزاری جلسه شورای هماهنگی
10:28 1400/07/28
در ساعت 11 صبح تاریخ 1400/7/27 جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع اداره ثبت احوال چمستان با حضور بخشدار محترم چمستان ، ریاست اداره ثبت احوال چمستان ، ریابست اداره ثبت احوال نور ، شهردار محترم چمستان ریاست محترم اداره اموزش و پرورش ، ریاست محترم فرماندهی محترم انتظامی چمستان ، کارشناس اداره بهزیستی و نماینده دهیاران چمستان در محل بخشداری چمستان برگزرا گردید. در ابتدای جلسه ، جناب آقای مهندس عبدی ، بخشدار محترم چمستان ضمن بر شمردن اهمیت و ضرورت ثبت به موقع وقایع حیاتی ، تولد آمارهای جمعیتی را ابزار مهمی در برنمه ریزی های خرد و کلان کشور دانست و تلاش همهی دستگاهای بخش را در جهت همکاری با اداره ثبت احوال چمستان را خواستار شد. در ادامه جمسله آقای علیزاده ریاست محترم اداره ثبت احوال نور گزارش مختصری از آمار ثبت وقایع چهارگانه شهرستان نور در شیش ماهه اول سال 1400 و همینطور آماری از وقایع ثبت شده شهرستان در سالهای 13399 و 1398 ارائه نمودند. در ادامه جلسه ی ثبت قایع چمستان آقای علی جعفریان ریاست محترم اداره ثبت احوال چمستاان ، گزارش مختصری از فعالیتهای جاری سازمکان ثبت احوال کشور را بیان و ضمن بر شمردن اهمیت و ضرورت ثبت به موقع وقایع حیاتنی گزارش کاملی از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان را بیان و آمار جامع و کاملی در خصوص ثبت وقایع چهار گانه اداره ثبت احوال چمستان در 6 ماهه اول سال 1400 زا ارائه نمودند و در پایان راهکارها و چگونگی تعامل دستگاههای بخش چمستان با اداره ثبت احوال را بیان نمودند در پایان جلسه هر یک از حاضران در جلسه مطالبی در خصصوص چگونکی همکاری دستگاه تحت نظارات خود با اداره ثبت احوال چمستان را بیان نمودند و در پایان جلسه با تصویب چند مصوبه در ساعت 12:20 دقیقه به پایان رسید
تصویر
20:49 1400/04/27
در تاریخ 1400/4/19 جناب آقای مجتبی فاطمی ، مدیریت محترم ثبت احوال مازندران به همراه جناب آقای رضی ریاست محترم اداره حراست ثبت احوال مازندران و جناب آقای جعفریان ریاست محترم اداره ثبت احوال چمستان با حضور در دادگستری چمستان با جناب آقای اصغری ، ریاست محترم دادگستری چمستان دیدار و گفتگو نمودند . در این دیدار مدیر کل ثبت احوال مازندران ضمن اشاره به اهمیت اتقان اسناد هویتی ، گزارش از فعالیت اداره ثبت احوال در خصوص آرشیو اسناد سجلی ، صدور شناسنامه مکانیزه و صدور کارت هوشمند ملی مطالبی را بیان نمودند و در ادامه ضمن اشاره به اهمیت حفظ و اعتبار اسناد سجلی در خصوص صدور احکام مرتبط به اداره ثبت احوال از جمله تغییر سن ، تغییر نام ، درج سیادت مواردی را مطرح و به طور مفصل در خصوص چگونگی صدور احکام مرتبط با سرپرستی اطفال بدون سرپرست با ریاست دادگشتری چمستان به بحث ، گفتگو و تبادل نظر پرداختند. لازم به ذکر است که مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال مازندران بعد از پایان جلسه با ریاست محترم دادگستری چمستان ، ضمن حضور در اداره ثبت احوال چمستان با ریاست و کارکنان این اداره نیز دیدار و گفتگو نمودند
تصویر
19:29 1400/04/16
به مناسبت هفته قوه قضائیه ، آقای علی جعفریان ریاست اداره ثبت احوال چمستان با حضور در دادگستری چمستان به صورت جداگانه با جناب آقای اصغری ریاست محترم دادگاه چمستان و جناب آقای زارع دادستان محترم دادگستری چمستان دیدار و گفتگو نمودند . در این دیدار ریاست محترم اداره ثبت احوال چمستان ضمن تبریک به مناسب هفته قضائیه ، گزارش مختصری از فعالیت اداره ثبت احوال را ارائه نمود و در خصوص چگونگی صدور حکم سرپرستی طفل بدون سرپرست و مواردی که باعث تاخیر یا عدم اجرای اینگونه احکام می گردند را مطرح نمودند.
تصویر
20:48 1400/03/12
در تاریخ 1400/3/5 ، جناب آقای فاطمی ، مدیریت محترم اداره کل ثبت احوال مازندران به همراه جناب آقای امیرآبادی معاونت محترم امور هویتی ، با حضور در اداره ثبت احوال چمستان ، ضمن بازدید بخش های مختلف این اداره ، جلسه ای کوتاه با آقای جعفریان ریاست اداره ثبت احوال چمستان برگزار نمودند. در این جلسه آقای علی جعفریان ، ضمن ارائه گزارشی از ار فعالیت ها و اقدامات انجام شده ی اداره ثبت احوال چمستان را ارائه نمودند و جناب آقای فاطمی نیز ضمن بر شمردن چگونگی انجام برخی از امور از جمله چگونگی اخذ درخواست های کارت هوشمند ملی المثنی و تعویض مطالبی را بیان نمودند.
تصویر
11:05 1400/01/29
در تاریخ 1400/1/26 جناب آقای مهندس فرزانه ، نماینده محترم مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی به همراه بخشدار محترم چمستان و همراهان ، با حضور در اداره ثبت احوال چمستان ، ضمن بازدید از بخش های مختلف این اداره ، جلسه مختصری با آقای علی جعفریان رئیس اداره ثبت احوال چمستان تشکیل دادند. در این جلسه ، رئیس اداره ثبت احوال چمستان ضمن ارائه گزارشی مختصر از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان در سال 1399 ، در خصوص چگونگی ارائه خدمات به مردم مطالبی را بیان و در پایان از برخی مشکلات موجود از جمله استیجاری بودن ساختمان اداره ثبت احوال ، با نماینده محترم به گفتگو پرداختند. جناب آقای مهندس فرزانه نیز ، ضمن تبریک به مناسبت سال جدید و ماه مبارک رمضان ، ضمن تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان به جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه ، در خصوص حل برخی مشکلات موجود راهکارهایی را بیان فرمودند.
تصویر
08:27 1399/11/13
دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی بخش چمستان در مورخ 1399/11/9 در محل بخشداری چمستان با حضور بخشدار محترم چمستان ، ریاست محترم اداره ثبت احوال نور ، ریاست محترم اداره آموزش و پرورش چمستان ، شهردار محترم و رئیس شورای شهر چمستان ، فرماندهی محترم نیروی انتظامی چمستان، ریاست محترم اداره پست ، ریاست محترم اورژانس اجتماعی شهرستان نور و دبیر محترم دهیاری های بخش چمستان برگزار گردید. در این جلسه آقای علی جعفریان ، ریاست محترم اداره ثبت احوال چمستان ، با تشریح مهم ترین فعالیت های در حال اجرای سازمان ثبت احوال کشور به بیان اهمیت و ضرورت ثبت وقایع حیاتی پرداختند و در ادامه گزارشی از عملکرد اداره ثبت احوال چمستان در ده ماهه سال 1399 را ارائه نموده و به مقایسه آن با مدت مشابه در سال قبل پرداختند. در ادامه جلسه نیز ، جناب آقای مهندس هزارجریبی ، بخشدار محترم چمستان ، ضمن تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال چمستان ، با بیان اهمیت ثبت به موقع وقایع حیاتی از ادارات و نهادهای مستقر در بخش چمستان خواستند تا نهایت همکاری با اداره ثبت احوال چمستان را معمول دارند. در پایان جلسه ، هر یک از حاضران در جلسه مطالبی مرتبط به اداره خود و چگونگی همکاری فی مابین با اداره ثبت احوال را بیان نمودند و جلسه به تصویب 7 مصوبه در خصوص چگونگی همکاری ادارت با اداره ثبت احوال چمستان در ثبت به موقع وقایع حیاتی به پایان رسید.
تصویر
08:23 1399/10/27
در مورخ 1399/10/24 کارشناس بخش امور هویتی اداره کل ثبت احوال مازندران با حضور در اداره ثبت احوال چمستان ، از این اداره بازدید بعمل آوردند. در این بازدید که با حضور آقای برهانی و جورسرا از کارشناسنان بخش اسناد هویتی اداره کل ثبت احوال مازندران حضور داشتند ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره ثبت احوال چمستان ، فعالیت ها و نحوه ارائه خدمات دهی اداره ثبت احوال چمستان مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت و در پایان بازدید با برگزاری جلسه با رئیس اداره ثبت احوال چمستان ، نحوه ارائه خدمات دهی کارکنان اداره را مطلوب و از زحمات کارکنان اداره ثبت احوال چمستان تقدیر نمودند.
 
 
خدمات ثبت احوال