چهارشنبه 7 آبان 1399   
 
تاریخ 1398/06/26         ساعت 10:00     گروه خبری گروه خبری 1

مهندس رجبی طی پیامی کسب رتبه نخست اداره کل ثبت احوال مازندران در اولین ارزیابی میزان رضایت مردم از عملکرد دستگاههای اجرایی استان مازندران و همچنین معرفی بعنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجائی را به مدیران ، روسا و کارکنان خدوم و زحمت کش ثبت احوال مازندران تبریک گفت.
 باسمه تعالی  

 

إنَّ لِلّهِ عِبادا فِی الأرضِ یَسعَونَ فی حَوائجِ النّاسِ هُمُ الآمِنونَ یَومَ القِیامَةِ؛

خداوند در زمین بندگانى دارد که براى برآوردن نیازهاى مردم مى‏کوشند؛ اینان ایمنى یافتگان روز قیامت‏ اند .

(امام کاظم علیه ‏السلام )

توفیق خدمت به مردم بویژه هم استانیهای ارجمند و قدرشناس فرصتی الهی است که مجموعه کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی به سبب آن همواره شکرگزار درگاه خداوند بزرگ هستند. کسب رضایت خلق با حسن سلوک و ارائه مشفقانه خدمت ، مقدمه حصول رضایت حضرت حق و ضامن سعادت دنیوی و اخروی است.

بدینوسیله ضمن عرض تبریک ، تقدیر و تشکر به مناسبت افتخار برجسته «کسب رتبه نخست در اولین ارزیابی میزان رضایت مردم از عملکرد دستگاههای اجرایی استان مازندران و همچنین دستگاه برتر در جشنواره شهید رجائی » توسط اداره کل ثبت احوال مازندران را به تمامی اعضای این خانواده بزرگ در سرتاسر استان سرسبز مازندران ، که مرهون تلاش مجدانه و فراگیر همه این عزیزان بوده است، برای تمامی شما همکاران نجیب و خدوم خود سلامتی ، طول عمر با برکت وتوفیق روزافزون خدمت به مردم را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

.0001pt;text-align:center" align="center">علی رجبی.0001pt;text-align:center" align="center">مدیرکل ثبت احوال مازندران