چهارشنبه 7 آبان 1399   
 
تاریخ 1398/10/29         ساعت 09:14:38     گروه خبری گروه خبری 1

اداره‌ کل ثبت احوال استان مازندران به مناسبت گرامیداشت سوم دیماه روز ملی ثبت احوال و به منظور توسعه و ترویج ورزش همگانی و با هدف ایجاد شور، نشاط و شادابی در کارکنان وخانواده‌های آنان ، این همایش پیاده‌روی را برگزار کرد که با حضور سیف ا.. ابوترابی معاون اسناد هویتی و سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور ، مهندس شادمان فرماندار نور و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی استان ،با استقبال بسیار بالای کارکنان و خانواده های آنان مواجه شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان مازندران ؛ این همایش از ساعت 9:30 صبح جمعه ششم دیماه آغاز شد و شرکت‌کنندگان مسیر حدود سه کیلومتری را تا محل تجمع طی نمودند.

در این همایش که با استقبال کارکنان ثبت احوال مازندران و خانواده های محترمشان برکزار گردید برنامه‌های متنوعی ازجمله حرکات ورزشی، سرود و موسیقی  و همچنین بازیهای بومی محلی مازندرانی با همکاری هیئت ورزش های روستایی و عشایری استان مازندران به مرحله اجرا درآمد و مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

مهندس رجبی مدیرکل ثبت احوال مازندران در این همایش ضمن خیرمقدم به مسئولین ، کارکنان ثبت احوال مازندران و خانواده های محترمشان هدف از اجرای این برنامه را ایجاد صمیمیت و تقویت روحیه نشاط و شادابی بین پرسنل و خانواده های محترم این عزیزان ، سلامت جسمانی ، تحکیم بنیان خانواده و تقویت انگیزه ورزشی کارکنان با خروج از محیط های اداری و کاهش استرس هاس شغلی دانست.سیف ا.. ابوترابی معاون اسناد هویتی و سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور ضمن تمجید از اداره کل ثبت احوال مازندران ، از اجرای چنین برنامه های تاثیرگذاری بعنوان تجربه ای مثبت یاد کرد که موجب نشاط ، همدلی و  ارتقاء انگیزه کاری بین کارکنان و خانواده های محترمشان می شود .شایان ذکر است در پایان این همایش نیز به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی به رسم یاد بود اهداء شد و اجرای برنامه های شاد ورزشی بومی و محلی  از دیگر برنامه های تدارک