سال 1398 سال " رونق تولید " ---------------- « اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیار با اهمیت است - مقام معظم رهبری ---------------- ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ---------------- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

پیوندها
 
ورود به سامانه
 
آمار مراجعات
  مهمان :   14
  عضو :   0

آمار این صفحه
  امروز :   6
  دیروز :   12
  کل مراجعات :   31072
 
اخبار و تازه ها
برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی در سال 98
09:59 1398/08/01
اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی در روز چهارشنبه مورخ 98/7/24 در محل فرمانداری برگزار گردید.
فراخوان ثبت نام کارت هوشمند ملی
12:17 1398/07/28
از آنچائی کلیه خدمات در دستگاه های اجرائی کشور، منوط به ثبت نام کارت هوشمند ملی شده است، بدینوسیله از همگان برای ثبت نام دعوت می شود.
شرکت در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس
09:19 1398/07/07
به مناسبت هفته دفاع مقدس تنی چند از همکاران در مراسم رژه نیروهای مسلح حضور یافتند
مراسم عزاداری و سینه زنی به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش
09:09 1398/06/17
به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفایش مراسم عزاداری و سینه زنی با حضور کارمندان اداره ثبت احوال شهرستان ساری در محل نمازخانه این اداره بعد از زیارت عاشورا برگزار گردید در این مراسم آقای ابراهیمی مدیر اداره با عرض تسلیت این ایام از همه همکاران خواستند تا از رهروان واقعی آن امام مظلوم باشند و آن حضرت را سرلوحه خود در زندگی قرار دهند .
12:11 1398/06/02
در این مراسم که با حضور جناب آقای مجید حسین زادگان استاندار محترم و آقای رضائی فرماندار شهرستان ساری و سایر مسئولین دستگاههای اجرائی در گلزار شهدای ساری برگزار شد آقای علی ابراهیمی مدیر اداره ثبت احوال شهرستان ساری و جمعی از کارکنان این اداره حضور داشتند طی این مراسم حاضرین به غبار روبی گلزار شهدا و نثار گل به این عزیزان پرداختند
برگزاری جلسه هم اندیشی اداره ثبت احوال ساری با دفاتر پیشخوان دولت جهت افزایش ثبت نام کارت هوشمند ملی
08:45 1398/04/27
برگزاری جلسه هم اندیشی اداره ثبت احوال ساری با دفاتر پیشخوان دولت جهت افزایش ثبت نام کارت هوشمند ملی نظر به اجرائی شدن کارت هوشمند ملی در بانک ها و بعضی ارگانهای دولتی و خصوصی در ارائه خدمات به مردم، اداره ثبت احوال ساری در جهت پیشگیری مشکلات آتی برای مردم اقدام به برنامه ریزی طرح جامع ثبت نام حداکثری کارت هوشمند ملی نموده است.
طرح غربالگری فشار خون در اداره ثبت احوال ساری
12:17 1398/03/26
طرح غربالگری فشار خون در اداره ثبت احوال ساری طرح غربالگری فشار خون در اداره ثبت احوال ساری با حضور تیم اعزامی اداره بهداشت درمان ساری در تاریخ 98/3/28 به اداره ثبت احوال ساری، فشار خون پرسنل این اداره مورد بررسی قرار گرفته شد.
کارت هوشمند در بانکها اجرایی شد
12:23 1398/03/18
از این پس ارائه خدمات در بانکها منوط به به ارائه کارت هوشمند و تصدیق هویت ایشان در سامانه بانکی میباشد و با کارتهای ملی قدیمی هیچ خدماتی دریافت نمی کنند . چنانچه شخص اقدام به ثبت نام کارت هوشمند نماید با ارائه رسید ثبت نام کارت هوشمند که دارای کد رهگیری می باشد می تواند خدمات دریافت نماید . به همین جهت از مردم درخواست می شود در اسرع وقت با حضور در دفاتر پیشخوان دولت که خدماتن ثبت احوال را ارائه می نمایند نسبت به ثبت نام کارت هوشمند اقدام نمایند .
 


دسترسی سریع
 
می توانید به این نظرسنجی راي دهيد و يا نتايج را بصورت متني يا گرافيکي مشاهده نماييد.
نظرسنجی:پایگاه اطلاع رسانی ثبت احوال ساری
سایت اداره ثبت احوال ساری را چگونه ارزیابی می کنید؟