جمعه 9 اسفند 1398   
 

سال۱۳۹8- سال"رونق تولید"----- « اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیار با اهمیت است - مقام معظم رهبری --         ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ---- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک          پایان اعتبار کارت ملی قدیمی با توجه به تاریخ پشت کارت                    (شهروندان عزیزباثبت نام بموقع کارت هوشمند ملی از اتلاف وقت وازدحام در روز های پایانی سال  جلوگیری نمائید)

    
اخبار و تازه ها
13:45 1398/12/02
همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی میز خدمت اداره ثبت احوال تنکابن در محل مصلی نماز جمعه برگزار گردید. در این میز خدمت مسئول روابط عمومی این اداره با حضور در پشت میز خدمت نسبت به پاسخگویی به مراجعه کنندگان اقدام نمود.
11:20 1398/11/27
همایش توجیهی اعضای شعب اخذ رای هیات اجرایی انتخابات یازدهیمین دوره مجلس شورای اسلامی تنکابن برگزار گردید.در این همایش که با بیانات معاون سیاسی فرمانداری ویژه همراه بود حاج آقا فاخری نسبت به تشریح وظایف ثبت احوال در انتخابات و نحوه استفاده از شناسنامه و کارت ملی و باز بودن اداره در روز انتخابات اقدام نمود.
12:55 1398/11/23
در یازدهین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مدیریت ثبت احوال تنکابن به همراه اقای برمک نماینده ثبت احوال خرم آباد ضمن شرکت در جلسه هم اندیشی ناظرین و مسئولین و بخشدار شهر خرم اباد به بیان مطالب مرتبط در حوزه ثبت احوال پرداختند. در این مراسم حاج آقا فاخری معاون مدیر کل و مدیر ثبت احوال تنکابن بیاناتی را در خصوص شناسنامه و کارت ملی واجدین شرایط رای دادن ایراد نمود و نکات ضروری را متذکر گردید.
07:32 1398/11/20
در دو روز متوالی شنبه و یکشنبه این هفته مدیران ثبت احوال و بیمه سلامت به اتفاق روابط عمومی های این دو اداره با 4 خانواده محترم شهید منطقه بشرح ذیل دیدار داشتند. در این دیدارهای صمیمانه ضمن تبریک بابت ایام دهه فجر از خانواده های این شهدا تجلیل و تقدیر گردید و هدایایی به ایشان تقدیم گردید.
08:36 1398/11/15
در ایام دهه فجر میز خدمت به همت بخشداری خرم آباد در مسجد جامع این شهر برگزار گردید. در این مراسم اداره ثبت احوال تنکابن با ارائه خدمات مشورتی در حوزه کارت ملی هوشمند و خدمات هویتی با حضور در این میز خدمت به مردم عزیز خدمت رسانی نمود.
08:07 1398/11/13
از خون سرخ بهمن سرسبز شد بهاران / اندیشه باور شد، در امتداد باران بر صخره‏های همّت جوشیده خون غیرت / بانگ سرود و وحدت آید زچشمه ساران و الفجر بهمن آمد، فصل شکفتن آمد / بر پهندشت باور، خالی است جای یاران . . . دهه فجرمبارک
07:42 1398/11/12
همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر جمعی از مسئولین شهرستان تنکابن و معاون مدیر کل و مدیر ثبت احوال تنکابن حاج اقا فاخری با همراهی مسئول روابط عمومی اداره ثبت احوال آقای کاظم پور با حضور در گلزار شهدای تنکابن با امام و شهدا تجدید بیعت کردند.
09:11 1398/10/15
دومین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان تنکابن با حضور بخشداران محترم خرم آباد و نشتارود و سایر اعضا و نمایندگان ارگانهای ذیربط برگذار گردید.
 


خدمات ثبت احوال