سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

نقشه شبکه اطلاع رسانی سروش
تاریخ 1400/10/13         ساعت 13:28     گروه خبری ستادی

تصویر

به گزارش دفتر روابط عمومی و همکاری های بین الملل، مراسم گرامیداشت دهه بصیرت و سالگرد شهادت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی با حضور حجت الاسلام شاهانی نماینده ولی فقیه در بسیج اقشار و کارمندان کشور، رییس سازمان، معاونین، مشاورین، مدیران کل ستادی و جمع کثیری از کارکنان در محل نمازخانه سازمان برگزار شد.

در این مراسم نماینده ولی فقیه در بسیج اقشار و کارمندان کشور با بیان اینکه بسیج به عنوان یک نیروی مدافع انقلاب و نیرویی که ارزش های انقلابی و دینی را مطالبه و این هدف را دنبال می کند گفت: بسیج هرجا بوده مایه برکت بوده است.

حجت الاسلام شاهانی تصریح کرد: بسیج از دوران دفاع مقدس تا به امروز که همه گیری کرونا وجود دارد در میدان بوده و بسیار فداکاری کرده است.

وی با بیان ویژگی های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: الگوی ایشان اهل بیت و حضرت زهرا (س) بوده اند.

نماینده ولی فقیه در بسیج اقشار و کارمندان کشور همچنین در ادامه به بیان ویژگی ها و فضایل حضرت زهرا (س) پرداخت و گفت:حضرت زهرا (س) معیار هستند و خدایی که عالم را خلق کرده، در باب ایشان گفته: رضایت او رضایت من و غضب او غضب من است.

حجت الاسلام شاهانی با اشاره به خطبه فدک حضرت زهرا (س) به جایگاه زن در اسلام و سیاست نیز اشاره کرد.

وی با اشاره به سخن حضرت زهرا (س) که گفته اند: اگر عملی خالص باشد بهترین مصلحت ها نصیب انسان می شود، اخلاص را از مهمترین ویژگی حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد.

حجت الاسلام شاهانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص حاج قاسم سلیمانی که فرمودند : سلیمانی عزیز، ملی ترین و امتی ترین شخصیت ایران و دنیای اسلام بوده و هست، به بیان سایر ویژگی های شخصیتی ایشان پرداخت.

وی تاکید کرد: حاج قاسم برای خدا تمام کارها را انجام می داد و حرکت می کرد.

در این مراسم همچنین ذکر مصیبت شهادت حضرت زهرا (س) ، مدیحه سرایی و عزاداری توسط همکاران برگزار شد و حاضرین از فضای معنوی آن بهره مند شدند.