سازمان ثبت احوال کشور

شعار سال
Increase text size Decrease text size
نقشه شبکه اطلاع رسانی سروش
تاریخ 1400/02/06         ساعت 08:05:06     گروه خبری بندپی شرقی

مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال استان مازندران روز چهارشنبه مورخ 8 اردیبهشت 1400 به منظور رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات مردم شریف استان از ساعت10/30 الی 12 با حضور در (مرکز سامانه سامد و تلفن111) بصورت مستقیم پاسخگوی تماس های مردم و هم استانیهای عزیز مازندرانی می باشد.
تصویر

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان مازندران ؛ مجتبی فاطمی مدیرکل ثبت احوال استان مازندران به منظور رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات مردم شریف استان  مازندران روز چهارشنبه مورخ 8 اردیبهشت 1400 از ساعت 10/30 الی 12 در مرکز سامانه سامد و تلفن ۱۱۱ ( سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) حضور پیدا خواهد کرد.

text-align:justify;background:white;vertical-align:top;
direction:rtl;unicode-bidi:embed;text-align:justify">مردم شریف استان مازندران از طریق این سامانه می توانند مستقیم با مدیرکل ثبت احوال استان مازندران ارتباط گرفته و با ثبت مطالبات و بیان مطالب مدنظر خود بصورت غیر حضوری، ضمن کاهش مراجعات حضوری، روند رسیدگی به مسائل و مشکلات خود را تسریع ببشخند.

text-align:justify;background:white;vertical-align:top;
direction:rtl;unicode-bidi:embed;text-align:justify">این سامانه به عنوان پل ارتباطی بین مردم و دولت می‌باشد، بدین منظور که مردم بتوانند در کوتاهترین زمان و با ساده ترین روش و ابزار ممکن مشکلات خود را با مسئولین مربوطه مطرح و پاسخ مرتبط و راهنمایی های لازم جهت حل مسائل مدنظرشان را دریافت نمایند.