جمعه 4 خرداد 1397   
 
بمناسبت 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات، خلیل مردای مدیر کل ثبت احوال استان قم ضمن ارج نهادن به جایگاه روابط عمومی، پیام تبریکی در این خصوص صادر نمود.

متن پیام تبریک مدیر کل ثبت احوال استان قم:

بسمه تعالی

نامگذاری27 اردیبهشت‌ به نام روز ارتباطات و روابط عمومی، نشان از جایگاه مهم موضوع ارتباطات و اهمیت هنر و حرفه روابط عمومی در برقراری ارتباط در جامعه دارد وباید یادآورشویم، نمادهای توسعه یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم داری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردم است که ماموریت انجام آن برعهده روابط عمومی ‌ها است. در این عصر و زمانه که دستاوردهای نوین و فناوری های مدرن در خدمت بشریت قرار گرفته و برآنست تا روابط عموم مردم را سهل و آسان نماید، باز هم نقش نیروی انسانی در ارتباط دل ها و دست ها و زبان ها انکار ناپذیر بوده و نیروهای کوشا و جویای (( روابط عمومی )) در ادارات، نهادها و ارگانها به عنوان حلقه اتصال مردم و مسئولین کماکان نقش بی بدیل خود را هنرمندانه ایفاء می نمایند.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمام مسئولین محترم روابط عمومی های ادارات و نهادهای استان تبریک گفته و از خداوند منان سرافرازی و سربلندی را برای همه مسئولین و دست اندرکاران این عرصه حساس و مسئولیت آفرین مسئلت می نمایم.

خلیل مرادی - اردیبهشت97    
                                                                                                  
    گروه خبري   :   عمومی
تاریخ    :   1397/02/26
تعداد دفعات مشاهده    :   10 بار
ساعت    :   10:22:34