تاریخ 1399/08/22         ساعت 12:59:32     گروه خبری خبر

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان زنجان : مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره حراست با حضور رئیس حراست کل استان ، مدیر کل ثبت احوال و معاونین ایشان ، مدیر ثبت احوال شهرستان زنجان وجمعی از کارکنان در محل سالن جلسات این اداره کل با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

این مراسم با تلاوتی چند از کلام ا.. مجید آغازشدو در ادامه حمید انصاری رئیس اداره حراست پیشین گزارش مختصری از فعالیت های 15 ساله خود در این اداره ارائه نمود.

سپس رئیس حراست کل استان از زحمات ایشان قدردانی نموده و برای ساسان اسمی رئیس جدید این اداره آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه ساسان اسمی از مدیر کل ثبت احوال به جهت حسن اعتماد به ایشان در این مسئولیت جدید تشکر نموده و گفت : امیدوارم با تعامل و همکاری بیش از پیش همکاران به وظایف خود عمل نمائیم.

سید علی شفیعی مدیر کل ثبت احوال استان ضمن خیر مقدم به رئیس حراست کل استان از زحمات انصاری در طول دوران تصدی این پست قدر دانی نموده و از اسمی به جهت قبول این مسئولیت تشکر کرد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیر کل ثبت احوال و با حضور رئیس حراست کل استان از زحمات انصاری در دوران تصدی مسئولیت حراست این اداره کل قدردانی و با اعطای حکمی ساسان اسمی به عنوان رئیس اداره حراست ثبت احوال استان منصوب شد.